ایزوگام,نصب ایزوگام,فروش قیرگونی

ایزوگام نوعی پوشش مقاوم از قیر و الیاف مختلف مصنوعی می باشد که به وسیله گرما چسبانده مشود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند که معمولا عمر آن حدود ۱۰ سال می باشد. همچنین امروزه در بیش تر ساختمان ها در مرحلهٔ پی و فونداسیون و در ایزولاسیون دیوارها، سرویس ها و پشت بام، ایزولاسیون یک لایه عایق رطوبتی صورت میگیرد که جالب است بدانید که تا ۴۰ سال پیش غایق بندی ساختمان ها که به صورت سنتی با استفاده از قیر و آسفالت انجام می گرفت مقاومت بسیار خوبی را نداشتند و با گذشت زمان و پیدایش عایق های مختلف ایزوگامی جای خود را به این عایق های مقاوم و بادوام دادند.ایزوگام تهران ,قیرگونی منطقه تهران,ایزوگام منطقه تهران ,قیرگونی, ایزوگام,قیرگونی و آسفالت,ایزوگام با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت,ضمانت 10 ساله ایزوگام,خدمات 09124129972-09125214478 بصورت شبانه روزی ایزوگام-قیرگونی

فروش عمده ایزوگام زیر قیمت بازار

فروش عمده ایزوگام در تهران همراه با بیمه نامه ضمانت چندین ساله با زیر قیمت سایر بازارهای کشور، توسط این مجموعه به تمامی مشتریان انجام می پذیرد.
ایزوگام به عنوان یکی از بهترین عایق های رطوبتی در دنیای امروزی شناخته شده که می تواند از کاربردهای گوناگونی برخوردار باشد.
اغلب خریداران ایزوگام این دغدغه و نگرانی را با خود به همراه داشته اند که طول عمر ایزوگامی که خرید نموده اند چقدر است و آیا مشخصات و ویژگی هایی که فروشندگان به آنها می گویند صحت داشته است یا خیر؟در شهرهای بزرگی چون تهران که همواره تبلیغات سوء و ناسالم پیرامون فروش انواع ایزوگام وجود داشته و همچنین شاهد وجود واسطه های زیادی هم هستیم، بنظر می رسد که مشتریان حق داشته که نگران باشند.آیا می دانید که چگونه می توان به شکل عمده و به شکل تضمین شده از نظر طول عمر و قیمت ایزوگام در تهران، خریدی آسان تر و متفاوت تر داشت؟
آیا مراکز فروشی را می شناسید که در شهرهایی مانند تهران، امکان خریدی آسان و کاملا مقرون به صرفه را برای مشتریان رقم می زنند؟شایان ذکر است که هم اکنون نمایندگی ایزوگام دلیجان توانسته خود را به عنوان باتجربه ترین و پرفروش ترین مرکز فروش عمده ایزوگام استاندارد و مرغوب در تهران به مشتریان خود شناسانده و این عزیزان را ترغیب کند تا خرید خود را به شکل خاص از این نمایندگی به انجام برسانند.

روش نصب ایزوگام بصورت استاندارد و مرحله به مرحله چیست؟

1- تمیزکاری: به این صورت است که سطح موردایزوگام را بطور کامل با آب و جارو شسته و سعی بر آن داریم که تمامی گرد و خاک و دوده ها را از سطح تمییز کنیم.

2- اصلاح سطح یا زیرسازی: در این قسمت باید به سطح مورد ایزوگام نگه کرده و در صورت وجود ایرادات بنایی آنها را رفع کنیم به طور مثال اگر قسمتی از بتوندیوار ترک دارد باید آنرا با دوغ آب پر کرده یا با ملات ماله کشی کنیم.

3- قیر یا پرایمر کاری: جهت چسبیدن بهتر ایزوگام باید از قیر یا پرایمر در سطح استفاده کنیم، مخصوصا اگر این سطح زیرکاری صاف و مورد قبولی نداشته باشد.

4- اندازه گیری: از ابتدای شروع سطح شروع به اندازه گیری می کنیم و توجه داریم که فواصل عرضی باید 90 سانتیمتر باشد.

5- باز کردن ایزوگام: دقت نمایید که برای نصب ایزوگام بهتر است به همان مقدار که نیاز است ایزوگام را باز کنیم. با توجه به اینکه رول های ایزوگام 10 متری می باشند و بعد از باز کردن، از دو طرف به طور مساوی جمع می شوند، باید از نقطه ی وسط شروع به حرارت دادن و نصب کنیم. دقت شود که پلاستیک کشیده شده روی آنرا را قبل از حرارت دادن جدا کنیم.

6- نصب ایزوگام.:دقت داشته باشیم که برای اجرای امور ساختمانی باید کیفیت را در وحله ی اول توجه قرار دهیم و در این مورد نباید هزینه را فدای کیفیت کنیم. در ادامه به شرح روش استاندارد برای نصب ایزو گام و نصب ایزوگام بر روی آسفالت می پردازیم.

مهم ترین نکته برای نصب ایزوگام قبل از نصب :

مهم ترین نکته در مورد ایزوگام کردن بام و این که این ایزوگام قابلیت این را داشته باشد که تا مدت ها دوام بیاورد و دچار خرابی نشود به خود ایزوگام و جنس آن ربط دارد. باید در خاطر داشت که ایزوگام مورد استفاده ما باید دارنده علامت استاندارد باشد و از نظر کیفیت در درجه خوب و مقبولی باشد. هر چقدر عمل نصب ایزوگام خوب و بدون مشکل انجام شود، در صورتی که ایزوگام مورد استفاده کیفیت پایینی داشته باشد و یا استاندارد نباشد باید منتظر خرابی و مشکلات این عایق رطوبتی باشیم.
۲- شرایط سطح دیوار و بام :لازم به ذکر این نکته است که سطح زیرین ایزوگام بسیار در مقاومت و دوام آن دخیل است.
باید بدانید ایزوگام روی سطوح فلزی و سرامیکی و یا چوبی به خوبی نمیچسبد و در طولانی مدت کنده می‌شود و ممکن است خرابی به بار بیاورد. در آهن به خاطر انقباض و انبساط و در چوب به خاطر خوردگی و باد کردن آن و نداشتن استحکام کافی و چسبندگی لازم بین جسم و لایه محافظ عایق رطوبتی باعث خرابی و کنده شدن لایه از جسم می‌شود. در صورتی که شما بخواهید روی ایزوگام را دوباره ایزوگام کنید بهتر است لایه فلزی آلمینیومی و یا قلعی روی ایزوگام زیرین را به منظور چسبندگی بیشتر و بهتر ایزوگام جدید بکنید و یا زخمی کنید. در دستشویی ها و حمام ها نباید نصب ایزوگام روی کاشی و سرامیک و یا روی سطح صاف انجام گیرد. بهتر است ایزوگام را روی آجر نصب کنید و یا روی گچ های زخم شده. البته قیر و گونی در دستشویی و حمام عمل مناسب تری نسبت به ایزوگام کردن میباشد.
۳- بهترین مکان ها برای نصب ایزوگام :بهترین مکان برای نصب عایق رطوبتی سطح آغشته به قیر است.سطوحی که قبلا قیر شده و یا آسفالت شده اند بهترین مکان برای چسبیدن ایزوگام هستند، چون قیر داخل ایزوگام با قیر موجود در سطح زیرین یکی می‌شود.در محیط های سیمانی و بتنی می‌توان عایق استاندارد و مقاوم که برای سالها دوام می آورد، نصب کرد.
۴- چگونه سطح را آماده کنیم ؟به منظور نصب ایزوگام باید سطح عاری از هرگونه کثیفی و گرد و غبار و خاک باشد و همینطور اگر مکان مورد نظر پشت بام است باید کولر ها و تمامی اشیا خارجی را از سطح آن مکان خارج کنید تا عمل نصب ایزوگام بدون مشکل و بصورت کاملا یک دست انجام گیرد. همچنین حتما چند سانتی متر از هر لایه ایزوگام را روی لایه قبلی که به موازاتش کشیده شده است قرار دهید و به خوبی بچسبانید تا نفوذ آب و رطوبت از میلان لایه ها غیر ممکن شود.
۵- برای ناودان ها و لوله های خروج دود و هوا چگونه عمل کنیم ؟
ناودان ها :باید به خاطر داشته باشیم تنها راه خروج آب از پشت بام ناودان ها هستند.
به همین خاطر باید شیب پشت بام به گونه ای تنظیم شود که تمام آب ناشی از باران به سمت ناودان ها هدایت شوند. همچنین نصب ایزوگام نیز نباید به گونه ای انجام گیرد که این مسیر را منحرف کند پس باید عایق های رطوبطی را موازی با مسیر شیب نصب کرد. به خاطر حصول اطمینان از این که آب روی پشت بام به صورت کامل به ناودان میرسد مقداری از ایزوگام را در محل ناودان روی ناودان میکشند،
و آن را به وسیله حرارت محکم میچسبانند.همچنین اطمینان حاصل کنید ناودان ها توسط ایزوگام دچار گرفتگی نشوند.
لوله های بخاری و هواکش :عایق حرارتی را به گونه ای قرار دهید تا این لوله ها در وسط آنها قرار نگیرد.
سپس به جای در آوردن جای لوله روی عایق آن را به صورت یک علامت ضربدر برش بزنید و اضافاتش را روی لوله خم کرده و بچسبانید. همچنین باید تا 15 سانتی متر از یک لوله هواکش و یا لوله بخاری را با قیر آغشته کنید تا احتمال نفوذ آب از این مکان به صفر برسد.
۶- دمای هوا در هنگام نصب :نصب ایزوگام در دماهای پایین با مشکل مواجه می‌شود و درست نمیچسبد پس بهتر است نصب ایزوگام در روز های خشک و با هوای نسبتا گرم انجام گیرد.
بدترین موقع برای نصب ایزوگام در روز های بارانی و برفی است.

ایزوگام به نگهداری مناسب نیز نیاز دارد.باید مراقب باشیم که سطح آن را دچار روزنه و سوراخ نکنیم وگرنه از عمر آن کاسته خواهد شد.

قیمت و نصب ایزوگام

اگر می‌خواهید بام خود را با ایزوگام با کیفیت و دارای ضمانت پوشش دهید، جهت دریافت قیمت و مشاوره و سفارش نصب ایزوگام با ما تماس بگیرید

ایزوگام چند نوع است؟

در ابتدا باید گفت که ایزوگام نام بازرگانی نوعی عایق آماده ضد نم و ضد رطوبت است که امروزه جایگزین بسیار مناسبی برای قیروانی کردن مکان های گوناگون جهت جلوگیری از نفوذ آب و مایع می باشد.
شایان ذکر است که امروزه ایزوگام ها را بر اساس نوع ساخت؛ مواد تشکیل دهنده، نوع روکش و … به چند دسته تقسیم بندی می کنند که هر نوع با توجه به استفاده ای که از آن می شود ساخته می گردد.
گفتنی است که با شناخت نوع ایزوگام ها می توان بهترین انتخاب را انجام داد و از آن برای کاربردی که مد نظر مشتریان است، استفاده به عمل آورد.
انواع ایزوگام ها می تواند در قیمت ایزوگام و همچنین قیمت نصب ایزوگام نقش فزاینده ای داشته باشد و آشنایی با آنها قبل از خرید به مشتری جهت انتخاب درست و بجا، توصیه اکید می گردد.
همانطور که گفته شد ایزوگام ها را بر اساس فاکتورهای گوناگونی تقسیم بندی می کنند.
به عنوان مثال انواع ایزوگام بر اساس نوع مواد سازنده آنها عبارتند از:

ایزوگام های پلیمری: در ساخت این نوع ایزوگام ها حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد از قیر استفاده می شود. از جمله دیگر مواد تشکیل دهنده ایزوگام های پلیمری می توان به پلی استر، لایه آلومینیوم و تیشو اشاره داشت که ترکیب تمامی این موارد می تواند لایه ای محکم ایجاد کرده و مانع از نفوذ هر گونه مواد نفتی و آب کردد.
ایزوگام های دمیده: ماده اصلی برای ساخت این نوع ایزوگام ها قیر است. این ایزوگام ها از دمیدن هوا به یک مازوت یا نفت کوره ای درست می گردند که به همین سبب با نام ایزوگام های دمیده شناخته شده هستند. ایزوگام های دمیده نسبت به ایزوگام های پلیمری از قدرت و عمر کمتری برخوردار بوده و همچنین دارای ضریب نفوذپذیری کمتری نیز می باشند. از این نوع ایزوگام ها غالبا در اندود کاری، ساخت ورق های پوشش بام و باتری موتور استفاده می شود.

ناگفته نماند که ایزوگام ها را بر اساس لایه های تشکیل دهنده آنها نیز دسته بندی می نمایند که در این دسته بندی نام های ذیل به چشم می خورند:

ایزوگام تک لایه: ایزوگام های تک لایه از پلی استر دوخته شده و ضخامت کم در مقابل انعطاف پذیری بالایی دارند. این ایزوگام ها عمدتا در موارد داخلی کاربرد داشته اند.
ایزوگام دو لایه: در تهیه این نوع ایزوگام ها علاوه بر پلی استر، از تیشو نیز استفاده شده است. این عامل سبب گردیده تا ضخامت بالا و استحکام خوب برای ایزوگام دو لایه، بیشتر به چشم بیاید. از این ایزوگام در کاربردهایی که نیاز به استحکام بیشتری است می توان استفاده نمود.

تقسیم بندی دیگر، می توان ایزوگام ها را بر اساس روکش بکار رفته در آنها نیز قرار داد.

 1. ایزوگام با روکش آلومینیومی
 2. ایزوگام بدون روکش آلومینیومی
 3. ایزوگام با روکش سنگریزه ای

خرید یک ایزوگام خوب چیست؟

ایزوگام خوب می تواند از دغدغه هایی جدی برخوردار باشد.این موضوع سبب شده تا خریداران وسواس بیشتری را پیرامون انتخاب یک ایزوگام خوب و حتی خرید از برخی نمایندگی های فروش به خرج داده باشند.
همانطور که می دانید ایزوگام ها به عنوان عایق رطوبتی در بسیاری از مکان ها مانند پشت بام ساختمان ها، پی ساختمان، استخرها، ساخت سرویس های بهداشتی و … از کاربردهای گوناگونی برخوردار هستند.مشتزیان می خواهند تا ایزوگامی را خریداری کنند که ضمن عایق خوب، باوام و محکم بودن، بتواند برای چندین سال متوالی خیال آنان را آسوده نموده باشد.البته که با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، قیمت ایزوگام و حتی قیمت نصب ایزوگام نیز اهمیت جدی برای مشتریان به خصوص در شهر تهران که در آن واسطه ها و تبلیغات زیاد است، دارد.شایان ذکر است که تشخیص یک ایزوگام خوب کاری است که تنها توسط یک کارشناس مجرب قابلیت تشخیص داشته است.
به طور کلی انواع ایزوگام ها خوب و استاندارد، بایستی دارای استانداردهای ذیل باشند:

 1. استاندارد نوع S: این استاندارد بیانگر مقاومت در برابر سرما تا دمای منفی ۱۰ و گرما تا دمای مثبت ۱۰۰ می باشد.
 2. استاندارد نوع A: این نوع استاندارد می تواند مقاومت ایزوگام در برابر سرما تای دمای منفی پنج درجه و در برابر گرما تا دمای مثبت ۱۲۰ درجه را تضمین کند.
 3. استاندارد نوع O: این نوع استاندارد به دو دسته مخصوص مناطق گرمسیر و مخصوص مناطق سردسیر تقسیم بندی شده است.

یکی از ایزوگام های باکیفیت که پیشنهاد مشاورین باتجربه در این حوزه بوده، ایزوگام دلیجان است.
آیا تاکنون شما هم ایزوگام دلیجان را خریداری کرده و از مشخصات و ویژگی های این ایزوگام چیزی می دانید؟
چگونه می توان بهترین کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان را در تهران، بدون هیچ واسطه همراه با خدمات نصب ویژه توسط اکیپ باتجربه، خریداری نمود؟

همانطور که متوجه شدید هم اکنون پیشنهاد مشاورین فروش این مجموعه شرکت های عرضه مستقیم ایزوگام به خصوص در تهران، خرید ایزوگام دلیجان است.اما چرا توصیه این مراکز فروش، خرید ایزوگام دلیجان می باشد؟
شایان ذکر است که دلیل این توصیه مشاورین فروش را می توان در ویژگی ها و برخی مزایای ایزوگام دلیجان دید.از جمله مزایای ایزوگام دلیجان می توان به این موارد اشاره کرد مهم ترین مزیت ایزوگام دلیجان این است که نصب و اجرای آن منجر به آلودگی زیست محیطی نمی گردد. دارای حداقل ۱۰ سال ضمانت نامه کتبی شرکت سازنده می باشد.نصب سریعی داشته و قیمت نصب و خرید آن نسبت به دیگر ایزوگام ها مناسب و اقتصادی تر است. به سبب سبکی و مقاومت کششی و حرارتی خوب به تنهایی یک عایق کامل جهت ایزولاسیون شیروانی؛ پشت بام، حمام، پی ساختمان، توالت، سردخانه ها، تونل ها و … می باشد. از نظر وزنی نسبت به موزاییک و آسفالت سبک تر است و هنگام زلزله خطرات جانی کمتری دارد.
در تولید ایزوگام دلیجان علاوه بر ماده اولیه قیر اصلاح شده از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی مانند الیاف شیشه، الیاف پلی استر و غیره استفاده شده است.آیا این مزایای خوب کافی نیست که شما خریداران حتی برای یکبار هم که شده این ایزوگام را برای خرید انتخاب نمایید؟

چگونگی خرید، قیمت ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام و چگونگی اجرا و نصب آن نداشته باشند.
در این نمایندگی فروش، تمامی واسطه ها میان شرکت تولید کننده ایزوگام و مشتریان حذف شده و خریداران می توانند بدون حتی نیاز به مراجعه حضوری در هر کجای ایران که بوده، سفارش خرید خود را به ثبت برسانند.
تمامی ایزوگام های دلیجان همراه با ضمانت نامه معتبر عرضه شده و خدمات نصب و اجرای ایزوگام توسط اکیپی باتجربه و حرفه ای با نازلترین قیمت صورت می پذیرد.
با توجه به اینکه تشخیص یک ایزوگام خوب و استاندارد در بازارهای امروزی به خصوص در شهری مانند تهران، سخت و دشوارتر شده، بی شک خرید ایزوگام دلیجان از نمایندگی های معتبر فروش، کاری است هوشمندانه که بایستی توسط مشتریان صورت بگیرد.
اما آیا با خرید اینترنتی ایزوگام دلیجان می توان کیفیت خوبی از خرید به صوزت عمده را نیز شاهد بود؟
در واقع آیا این مرکز فروش اینترنتی توانسته امکان خرید عمده ایزوگام در تهران را با تضمین در کیفیت مشابه خرید جزئی و تکی تضمین نموده باشد؟
فروش عمده ایزوگام در تهران به شکل اینترنتی خوشبختانه مشتریان ایزوگام دلیجان در تهران این امکان را دارند تا توسط همین سایت فروشگاهی، بهترین کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان در تهران را آن هم به شکل عمده خریداری کنند.
با فروش عمده ایزوگام در تهران آن هم به شکل اینترنتی، خریداران از گشتن در بازارهای خرید و فروش ایزوگام و دست و پنجه نرم کردن با واسطه ها و دلالان موجود؛ راحت شده و می توانند خریدی کاملا اقتصادی تر را به انجام رسانیده باشند.
از جمله مزایای دیگر خرید عمده ایزوگام دلیجان در تهران از طریق این سایت فروش مستقیم، می توان به این موارد اشاره داشت:

در این نمایندگی فروش عمده ایزوگام در تهران با مناسب ترین قیمتی که فکرش را می کنید، خریداران می توانند خرید خود را به انجام رسانیده باشند.

آیا می دانید که چه عواملی در تعیین قیمت ایزوگام در تهران تأثیرگذار بوده است؟
با توجه به اینکه فروش عمده ایزوگام در تهران توسط این نمایندگی معتبر فروش اینترنتی، همراه با ارزان ترین و نازلترین قیمت ها چه در خرید و چه در خدمات نصب بوده، اما دانستن عواملی که ممکن است بر قیمت ایزوگام تأثیر بگذارند، خالی از لطف نمی باشد.
از جمله عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت ایزوگام می توان به این موارد اشاره داشت:

همانطور که می دانید ایزوگام یک عایق رطوبتی بوده که بیشترین مواد تشکیل دهنده آن از قیر می باشد. نوع قیر در تعیین قیمت نهایی ایزوگام از مهم ترین عوامل می باشد. قیمت الیاف پلی استر و الیاف تیشو و برخی از مواد اصلاح کننده و قیمت تولید نیز در تعیین قیمت ایزوگام نقش داشته اند. شرایط بازارهای فروش و به عبارتی دیگر میزان عرضه و تقاضا در بازار نیز از عوامل تأثیرگذار و مهم در قیمت ایزوگام می باشند.

در پایان باید گفت که برای بسیاری از مشتریان این سوال به وجود می آید که مناسب ترین فصل برای نصب ایزوگام چه فصلی از سال بوده است؟ در واقع ایزوگام در تمامی فصول سال قابلیت نصب و اجرا را داشته و هیچ مانعی برای این کار وجود ندارد. زیرا در تمامی فصل ها برای نصب ایزوگام حرارت لازم به آن داده شده که ایزوگام بتواند به سطح مورد نظر بچسبد.

 1. - ارائه تمامی خدمات نصب ایزوگام ما ( 1 متر یا 2000 متر ) دارای ضمانت کتبی نصب و اجرای 10 ساله می باشد
 2. - بیمه ی ایزوگام
 3. - بالاترین کیفیت و درجه استاندارد
 4. - ارائه قیرگونی و آسفالت و ایزوگام با قیمتی باورنکردنی
 5. - تمامی مناطق ایزوگام شمال تهران، ایزوگام غرب تهران،ایزوگام شرق تهران،ایزوگام مرکز تهران وایزوگام جنوب تهران
 6. - ارائه ی کادری حرفه ای از نصب ایزوگام قیرگونی
 7. - ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

ایزوگام
قیمت ایزوگام

نمایندگی فروش و نصب بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام های دلیجان با بهترین و مجربترین کادر اجرایی
۱- قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان با نصب هر متر مربع ۹٫۰۰۰ تومان
۲- قیمت ایزوگام سپهر شرق دلیجان با نصب  هر متر مربع ۸٫۰۰۰ تومان
۳- قیمت ایزوگام شرق دلیجان با نصب هر متر مربع ۸٫۰۰۰ تومان
۴- قیمت ایزوگام غرب گستر دلیجان با نصبهر متر مربع ۸٫۵۰۰ تومان
۵- قیمت ایزوگام حفاظ بام تهران با نصب هر متر مربع ۸٫۲۰۰ تومان

ایزوگام بر اساس نوع لایه های به کار رفته (تیشو و پلی آستر) به دو دسته تقسیم می شود :

1. ایزوگام تک لایه ( شامل پلی استر دوخته( این نوع ایزوگام به نسبت نوع دو لایه ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد.

2.ایزوگام دو لایه (شامل تیشو و پلی استر) این نوع ایزوگام ضخیم تر از نوع تک لایه بوده و دارای استحکام بیشتری می باشد.

ایزوگام بر اساس پوشش آلومینیمی روی آن به دو دسته تقسیم می شود :

1.ایزوگام با روکش آلومینیم با توجه به روکش آلومینیمی، این نوع ایزوگام در جاهایی که در تابش نور مستقیم آفتاب است کاربرد زیادی دارد .

2.ایزوگام بدون روکش آلومینیم این نوع ایزوگام بیشتر جهت عایق کاری سرویس های بهداشتی، پی به کار می رود .
قیرگونی و اسفالت

طبق استاندارد ایران این ایزوگام به دو دسته تقسیم می شوند :


1.ایزوگام رطوبتی پیش ساخته مخصوص پی ساختمان ( عایق پی )
2.ایزوگام رطوبتی پیش ساخته مخصوص سطوح خارجی ، بدنه استخر و تونلها ( عایق بام)

محصولات ایزوگام تولیدی در واحد شرکت پشم شیشه ایران با ضخامت 2 تا5/5 میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند.
لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشوی 60 تا120 گرم و پلی استر ترموباند یا سوزنی(نبافته) با ویژگی های متفاوت میباشد. به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن
از اطلاح کننده هایSBS,APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد.محصولات تولیدی حاوی SBS (استایرن،بوتادین،استایرن) به
ایزوگام نوع S و محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع A موسوم اند. به منظور کاهش آثار مخرب اشعه UV آفتاب
و صدمات مکانیکی به محصول نصب شده و نسز جدایش کافی لایه های رول قبل از نصب، از پوشش های سنگ ر یزه ای پولکی(Slate flake)، سیلیس، پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده شده است.

شعبه ایزوگام,قیرگونی
ایزوگام اقدسیه قیرگونی و آسفالت اقدسیه
ایزوگام امامزاده قاسم قیرگونی و آسفالت امامزاده قاسم
ایزوگام باغ فردوس,قیرگونی و آسفالت باغ فردوس
ایزوگام چیذر,قیرگونی و آسفالت چیذر
ایزوگام دارآباد,قیرگونی و آسفالت دارآباد
ایزوگام وزراء,قیرگونی و آسفالت وزراء
ایزوگام
ایزوگام 13 آبان,قیرگونی و آسفالت 13 آبان
ایزوگام 13آبان,قیرگونی و آسفالت 13آبان
ایزوگام 16آذر,بری 16آذر
ایزوگام 17شهریور,قیرگونی و آسفالت 17شهریور
ایزوگام آبادان,قیرگونی و آسفالت آبادان
ایزوگام آبدانان,قیرگونی و آسفالت آبدانان
ایزوگام آبشار,قیرگونی و آسفالت آبشار
ایزوگام آبک,قیرگونی و آسفالت آبک
ایزوگام آبیک,قیرگونی و آسفالت آبیک
ایزوگام آجودانیه,قیرگونی و آسفالت آجودانیه
ایزوگام آذربایجان,قیرگونی و آسفالت آذربایجان
ایزوگام آذرشهر,قیرگونی و آسفالت آذرشهر
ایزوگام آذری,قیرگونی و آسفالت آذری
ایزوگام آرادان,قیرگونی و آسفالت آرادان
ایزوگام آرارات,قیرگونی و آسفالت آرارات
ایزوگام آران و بیدگل,قیرگونی و آسفالت آران و بیدگل
ایزوگام آرژانتین,قیرگونی و آسفالت آرژانتین
ایزوگام آریاشهر (صادقیه),قیرگونی و آسفالت آریاشهر (صادقیه)
ایزوگام آزاد شهر-پیکان شهر,قیرگونی و آسفالت آزاد شهر-پیک
ایزوگام آزادشهر,قیرگونی و آسفالت آزادشهر
ایزوگام آستارا،,قیرگونی و آسفالت آستارا
ایزوگام آسمانها,قیرگونی و آسفالت آسمانها
ایزوگام آشتیان،,قیرگونی و آسفالت آشتیان
ایزوگام آشتیانی,قیرگونی و آسفالت آشتیانی
ایزوگام آغاجاری,قیرگونی و آسفالت آغاجاری
ایزوگام آق قلا,قیرگونی و آسفالت آق قلا
ایزوگام آگاهی,قیرگونی و آسفالت آگاهی
ایزوگام آمل،,قیرگونی و آسفالت آمل
ایزوگام آوج,قیرگونی و آسفالت آوج
ایزوگام آهنگ,قیرگونی و آسفالت آهنگ
ایزوگام آهنگران,قیرگونی و آسفالت آهنگران
ایزوگام اباذر,قیرگونی و آسفالت اباذر
ایزوگام ابرکوه،,قیرگونی و آسفالت ابرکوه
ایزوگام ابن بابویه,قیرگونی و آسفالت ابن بابویه
ایزوگام ابوذر,قیرگونی و آسفالت ابوذر
ایزوگام ابوسعید,قیرگونی و آسفالت ابوسعید
ایزوگام ابوموسی،,قیرگونی و آسفالت ابوموسی
ایزوگام ابهر,قیرگونی و آسفالت ابهر
ایزوگام اتابک,قیرگونی و آسفالت اتابک
ایزوگام اتوبان امام علی,قیرگونی و آسفالت اتوبان امام علی
ایزوگام اتوبان بابایی,قیرگونی و آسفالت اتوبان بابایی
ایزوگام اتوبان باقری,قیرگونی و آسفالت اتوبان باقری
ایزوگام اتوبان تهران کرج,قیرگونی و آسفالت اتوبان تهران کرج
ایزوگام اتوبان حکیم,قیرگونی و آسفالت اتوبان حکیم
ایزوگام اتوبان شیخ فضل اله نوری,قیرگونی و آسفالت اتوبان شیخ فضل اله نوری
ایزوگام اتوبان صدر,قیرگونی و آسفالت اتوبان صدر
ایزوگام اتوبان صیاد شیرازی,قیرگونی و آسفالت اتوبان صیاد شیرازی
ایزوگام اتوبان محلاتی,قیرگونی و آسفالت اتوبان محلاتی
ایزوگام اتوبان محمد علی جناح,قیرگونی و آسفالت اتوبان محمد علی جناح
ایزوگام اتوبان نیایش,قیرگونی و آسفالت اتوبان نیایش
ایزوگام اتوبان یادگار امام,قیرگونی و آسفالت اتوبان یادگار امام
ایزوگام اجاره دار,قیرگونی و آسفالت اجاره دار
ایزوگام احتشامیه,قیرگونی و آسفالت احتشامیه
ایزوگام اختیاریه,قیرگونی و آسفالت اختیاریه
ایزوگام اراج,قیرگونی و آسفالت اراج
ایزوگام اراک،,قیرگونی و آسفالت اراک
ایزوگام ارامنه,قیرگونی و آسفالت ارامنه
ایزوگام اردبیل,قیرگونی و آسفالت اردبیل
ایزوگام اردستان,قیرگونی و آسفالت اردستان
ایزوگام اردکان،,قیرگونی و آسفالت اردکان
ایزوگام اردل,قیرگونی و آسفالت اردل
ایزوگام ارزوئیه,قیرگونی و آسفالت ارزوئیه
ایزوگام ارگ,قیرگونی و آسفالت ارگ
ایزوگام ارم,قیرگونی و آسفالت ارم
ایزوگام ارومیه,قیرگونی و آسفالت ارومیه
ایزوگام ازگل,قیرگونی و آسفالت ازگل
ایزوگام ازنا،,قیرگونی و آسفالت ازنا
ایزوگام استاد معین,قیرگونی و آسفالت استاد معین
ایزوگام استان رشت,قیرگونی و آسفالت رشت
ایزوگام استان گلستان,قیرگونی و آسفالت استان گلستان
ایزوگام استان گیلان,قیرگونی و آسفالت استان گیلان
ایزوگام استان مرکزی،,قیرگونی و آسفالت استان مرکزی
ایزوگام استان هرمزگان،,قیرگونی و آسفالت استان هرمزگان
ایزوگام استخر,قیرگونی و آسفالت استخر
ایزوگام اسدآباد،,قیرگونی و آسفالت اسدآباد
ایزوگام اسفراین,قیرگونی و آسفالت اسفراین
ایزوگام اسفندیاری و بستان,قیرگونی و آسفالت اسفندیاری و بستان
ایزوگام اسکندری,قیرگونی و آسفالت اسکندری
ایزوگام اسکو,قیرگونی و آسفالت اسکو
ایزوگام اسلام آباد-والفجر,قیرگونی و آسفالت اسلام آباد-وا
ایزوگام اسلام‌آباد غرب,قیرگونی و آسفالت اسلام‌آباد غرب
ایزوگام اسلامشهر,قیرگونی و آسفالت اسلامشهر
ایزوگام اسماعیل آباد,قیرگونی و آسفالت اسماعیل آباد
ایزوگام اشتهارد,قیرگونی و آسفالت اشتهارد
ایزوگام اشرفی اصفهانی,قیرگونی و آسفالت اشرفی اصفهانی
ایزوگام اشکذر،,قیرگونی و آسفالت اشکذر
ایزوگام اشنویه,قیرگونی و آسفالت اشنویه
ایزوگام اصفهان,قیرگونی و آسفالت اصفهان
ایزوگام افراسیابی,قیرگونی و آسفالت افراسیابی
ایزوگام افسریه,قیرگونی و آسفالت افسریه
ایزوگام اقدسیه,قیرگونی اقدسیه
ایزوگام البرز,قیرگونی و آسفالت البرز
ایزوگام المهدی,قیرگونی و آسفالت المهدی
ایزوگام الهیه (فرشته),قیرگونی و آسفالت الهیه (فرشته)
ایزوگام الیگودرز،,قیرگونی و آسفالت الیگودرز
ایزوگام امام حسین,قیرگونی و آسفالت امام حسین
ایزوگام امامت,قیرگونی و آسفالت امامت
ایزوگام امامزاده حسن,قیرگونی و آسفالت امامزاده حسن
ایزوگام امامزاده عبدالله,قیرگونی و آسفالت امامزاده عبدالله
ایزوگام امامزاده عبداله,قیرگونی و آسفالت امامزاده عبداله
ایزوگام امامزاده یحیی,قیرگونی و آسفالت امامزاده یحیی
ایزوگام امانیه,قیرگونی و آسفالت امانیه
ایزوگام امجدیه خاقانی,قیرگونی و آسفالت امجدیه خاقانی
ایزوگام امجدیه,قیرگونی و آسفالت امجدیه
ایزوگام امید-دژبان,قیرگونی و آسفالت امید-دژبان
ایزوگام امیدیه,قیرگونی و آسفالت امیدیه
ایزوگام امیرآباد,قیرگونی و آسفالت امیرآباد
ایزوگام امیربهادر,قیرگونی و آسفالت امیربهادر
ایزوگام امیریه,قیرگونی و آسفالت امیریه
ایزوگام امین حضور,قیرگونی و آسفالت امین حضور
ایزوگام انار,قیرگونی و آسفالت انار
ایزوگام انبار نفت,قیرگونی و آسفالت انبار نفت
ایزوگام انبارنفت,قیرگونی و آسفالت انبارنفت
ایزوگام اندرزگو,قیرگونی و آسفالت اندرزگو
ایزوگام اندیکا,قیرگونی و آسفالت اندیکا
ایزوگام اندیمشک,قیرگونی و آسفالت اندیمشک
ایزوگام انقلاب,قیرگونی و آسفالت انقلاب
ایزوگام اوقاف,قیرگونی و آسفالت اوقاف
ایزوگام اوین,قیرگونی و آسفالت اوین
ایزوگام اهر,قیرگونی و آسفالت اهر
ایزوگام اهواز,قیرگونی و آسفالت اهواز
ایزوگام ایجرود,قیرگونی و آسفالت ایجرود
ایزوگام ایذه,قیرگونی و آسفالت ایذه
ایزوگام ایران زمین,قیرگونی و آسفالت ایران زمین
ایزوگام ایران,قیرگونی و آسفالت ایران
ایزوگام ایرانشهر,قیرگونی و آسفالت ایرانشهر
ایزوگام ایرانشهر,قیرگونی و آسفالت ایرانشهر
ایزوگام ایلام,قیرگونی و آسفالت ایلام
ایزوگام ایوان,قیرگونی و آسفالت ایوان
ایزوگام ایوانک,قیرگونی و آسفالت ایوانک
ایزوگام ایور,قیرگونی و آسفالت ایور
ایزوگام بابل،,قیرگونی و آسفالت بابل
ایزوگام بابلسر،,قیرگونی و آسفالت بابلسر
ایزوگام باخرز,قیرگونی و آسفالت باخرز
ایزوگام باروت کوبی,قیرگونی و آسفالت باروت کوبی
ایزوگام بازار,قیرگونی و آسفالت بازار
ایزوگام باشت,قیرگونی و آسفالت باشت
ایزوگام باشگاه نفت,قیرگونی و آسفالت باشگاه نفت
ایزوگام باغ فیض,قیرگونی و آسفالت باغ فیض
ایزوگام باغ‌ملک,قیرگونی و آسفالت باغ‌ملک
ایزوگام بافت,قیرگونی و آسفالت بافت
ایزوگام بافق،,قیرگونی و آسفالت بافق
ایزوگام باکری,قیرگونی و آسفالت باکری
ایزوگام بانه,قیرگونی و آسفالت بانه
ایزوگام باوی,قیرگونی و آسفالت باوی
ایزوگام بجنورد,قیرگونی و آسفالت بجنورد
ایزوگام بدره,قیرگونی و آسفالت بدره
ایزوگام برادران جوادیان,قیرگونی و آسفالت برادران جوادیان
ایزوگام برخوار,قیرگونی و آسفالت برخوار
ایزوگام بردسیر,قیرگونی و آسفالت بردسیر
ایزوگام بروجرد،,قیرگونی و آسفالت بروجرد
ایزوگام بروجردی,قیرگونی و آسفالت بروجردی
ایزوگام بروجن,قیرگونی و آسفالت بروجن
ایزوگام بریانک,قیرگونی و آسفالت بریانک
ایزوگام بزرگراه فتح,قیرگونی و آسفالت بزرگراه فتح
ایزوگام بستان آباد,قیرگونی و آسفالت بستان آباد
ایزوگام بستک،,قیرگونی و آسفالت بستک
ایزوگام بشاگرد،,قیرگونی و آسفالت بشاگرد
ایزوگام بشرویه,قیرگونی و آسفالت بشرویه
ایزوگام بگمیش تپه,قیرگونی و آسفالت گمیش تپه
ایزوگام بلوار ارتش,قیرگونی و آسفالت بلوار ارتش
ایزوگام بلوار پروین,قیرگونی و آسفالت بلوار پروین
ایزوگام بلوار تعاون,قیرگونی و آسفالت بلوار تعاون
ایزوگام بلوار فردوس,قیرگونی و آسفالت بلوار فردوس
ایزوگام بلوار کشاورز,قیرگونی و آسفالت بلوار کشاورز
ایزوگام بلور سازی,قیرگونی و آسفالت بلور سازی
ایزوگام بم,قیرگونی و آسفالت بم
ایزوگام بناب,قیرگونی و آسفالت بناب
ایزوگام بندر ترکمن,قیرگونی و آسفالت بندر ترکمن
ایزوگام بندر لنگه،,قیرگونی و آسفالت بندر لنگه
ایزوگام بندر ماهشهر,قیرگونی و آسفالت بندر ماهشهر
ایزوگام بندرعباس،,قیرگونی و آسفالت بندرعباس
ایزوگام بندرگز,قیرگونی و آسفالت بندرگز
ایزوگام بنی هاشم,قیرگونی و آسفالت بنی هاشم
ایزوگام بوانات,قیرگونی و آسفالت بوانات
ایزوگام بوستان ولایت,قیرگونی و آسفالت بوستان ولایت
ایزوگام بوشهر,قیرگونی و آسفالت بوشهر
ایزوگام بوعلی,قیرگونی و آسفالت بوعلی
ایزوگام بوکان,قیرگونی و آسفالت بوکان
ایزوگام بولیوار,قیرگونی و آسفالت بولیوار
ایزوگام بوئین زهرا,قیرگونی و آسفالت بوئین زهرا
ایزوگام بهاباد یزد،,قیرگونی و آسفالت بهاباد یزد
ایزوگام بهاباد,قیرگونی و آسفالت بهاباد
ایزوگام بهار همدان،,قیرگونی و آسفالت بهار همدان
ایزوگام بهار,قیرگونی و آسفالت بهار
ایزوگام بهاران,قیرگونی و آسفالت بهاران
ایزوگام بهاران‌شهر,قیرگونی و آسفالت بهاران‌شهر
ایزوگام بهارستان,قیرگونی و آسفالت بهارستان
ایزوگام بهارستان,قیرگونی و آسفالت بهارستان
ایزوگام بهارستان,قیرگونی و آسفالت بهارستان
ایزوگام بهبودی,قیرگونی و آسفالت بهبودی
ایزوگام بهبهان,قیرگونی و آسفالت بهبهان
ایزوگام بهبهان,قیرگونی و آسفالت بهبهان
ایزوگام بهجت آباد,قیرگونی و آسفالت بهجت آباد
ایزوگام بهداشت,قیرگونی و آسفالت بهداشت
ایزوگام بهرمان,قیرگونی و آسفالت بهرمان
ایزوگام بهشهر,قیرگونی و آسفالت بهشهر
ایزوگام بهشهر،,قیرگونی و آسفالت بهشهر
ایزوگام بهمنیار,قیرگونی و آسفالت بهمنیار
ایزوگام بیجار,قیرگونی و آسفالت بیجار
ایزوگام بیرجند,قیرگونی و آسفالت بیرجند
ایزوگام بیله‌سوار,قیرگونی و آسفالت بیله‌سوار
ایزوگام بینالود,قیرگونی و آسفالت بینالود
ایزوگام پارس‌آباد,قیرگونی و آسفالت پارس‌آباد
ایزوگام پارسیان،,قیرگونی و آسفالت پارسیان
ایزوگام پارک لاله,قیرگونی و آسفالت پارک لاله
ایزوگام پارک وی,قیرگونی و آسفالت پارک وی
ایزوگام پاسارگاد,قیرگونی و آسفالت پاسارگاد
ایزوگام پاستور,قیرگونی و آسفالت پاستور
ایزوگام پاسداران,قیرگونی و آسفالت پاسداران
ایزوگام پاسدارگمنام,قیرگونی و آسفالت پاسدارگمنام
ایزوگام پاکدشت,قیرگونی و آسفالت پاکدشت
ایزوگام پامنار,قیرگونی و آسفالت پامنار
ایزوگام پانزده خرداد,قیرگونی و آسفالت پانزده خرداد
ایزوگام پاوه,قیرگونی و آسفالت پاوه
ایزوگام پردیس,قیرگونی و آسفالت پردیس
ایزوگام پردیسان,قیرگونی و آسفالت پردیسان
ایزوگام پرستار,قیرگونی و آسفالت پرستار
ایزوگام پلدختر،,قیرگونی و آسفالت پلدختر
ایزوگام پلدشت,قیرگونی و آسفالت پلدشت
ایزوگام پلیس,قیرگونی و آسفالت پلیس
ایزوگام پونک,قیرگونی و آسفالت پونک
ایزوگام پیامبر,قیرگونی و آسفالت پیامبر
ایزوگام پیچ شمیران,قیرگونی و آسفالت پیچ شمیران
ایزوگام پیرانشهر,قیرگونی و آسفالت پیرانشهر
ایزوگام پیروزی,قیرگونی و آسفالت پیروزی
ایزوگام پیشوا,قیرگونی و آسفالت پیشوا
ایزوگام تارمک,قیرگونی و آسفالت تارمک
ایزوگام تاکستان,قیرگونی و آسفالت تاکستان
ایزوگام تاکسیرانی,قیرگونی و آسفالت تاکسیرانی
ایزوگام تالش،,قیرگونی و آسفالت تالش
ایزوگام تایپاد,قیرگونی و آسفالت تایپاد
ایزوگام تبریز,قیرگونی و آسفالت تبریز
ایزوگام تجریش,قیرگونی و آسفالت تجریش
ایزوگام تختی,قیرگونی و آسفالت تختی
ایزوگام تربت جام,قیرگونی و آسفالت تربت جام
ایزوگام تسلیحات,قیرگونی و آسفالت تسلیحات
ایزوگام تفت،,قیرگونی و آسفالت تفت
ایزوگام تفرش،,قیرگونی و آسفالت تفرش
ایزوگام تقی آباد,قیرگونی و آسفالت تقی آباد
ایزوگام تکاب,قیرگونی و آسفالت تکاب
ایزوگام تنکابن،,قیرگونی و آسفالت تنکابن
ایزوگام تنگستان,قیرگونی و آسفالت تنگستان
ایزوگام توانیر,قیرگونی و آسفالت توانیر
ایزوگام توحید,قیرگونی و آسفالت توحید
ایزوگام تویسرکان،,قیرگونی و آسفالت تویسرکان
ایزوگام تهران نو,قیرگونی و آسفالت تهران نو
ایزوگام تهران ویلا,قیرگونی و آسفالت ستارخان
ایزوگام تهرانپارس,قیرگونی و آسفالت تهرانپارس
ایزوگام تهرانسر,قیرگونی و آسفالت تهرانسر
ایزوگام تیران و کرون,قیرگونی و آسفالت تیران و کرون
ایزوگام تیموری,قیرگونی و آسفالت تیموری
ایزوگام ثلاث باباجانی,قیرگونی و آسفالت ثلاث باباجانی
ایزوگام جابری,قیرگونی و آسفالت جابری
ایزوگام جاجرم,قیرگونی و آسفالت جاجرم
ایزوگام جاسک،,قیرگونی و آسفالت جاسک
ایزوگام جردن,قیرگونی و آسفالت جردن
ایزوگام جشنواره,قیرگونی و آسفالت جشنواره
ایزوگام جعفریه,قیرگونی و آسفالت جعفریه+
ایزوگام جغتای,قیرگونی و آسفالت جغتای
ایزوگام جلال آل احمد,قیرگونی و آسفالت جلال آل احمد
ایزوگام جلفا,قیرگونی و آسفالت جلفا
ایزوگام جلفا,قیرگونی و آسفالت جلفا
ایزوگام جلیلی,قیرگونی و آسفالت جلیلی
ایزوگام جم,قیرگونی و آسفالت جم
ایزوگام جماران,قیرگونی و آسفالت جماران
ایزوگام جمال آباد,قیرگونی و آسفالت جمال آباد
ایزوگام جمال زاده,قیرگونی و آسفالت جمال زاده
ایزوگام جمالزاده,قیرگونی و آسفالت جمالزاده
ایزوگام جمهوری,قیرگونی و آسفالت جمهوری
ایزوگام جنت آباد,قیرگونی جنت آباد
ایزوگام جنت آباد,قیرگونی و آسفالت جنت آباد
ایزوگام جوادیه,قیرگونی و آسفالت جوادیه
ایزوگام جوانرود,قیرگونی و آسفالت جوانرود
ایزوگام جوانمرد قصاب,قیرگونی و آسفالت جوانمرد قصاب
ایزوگام جوستان,قیرگونی و آسفالت جوستان
ایزوگام جویبار،,قیرگونی و آسفالت جویبار
ایزوگام جوین,قیرگونی و آسفالت جوین
ایزوگام جهرم,قیرگونی و آسفالت جهرم
ایزوگام جی – شبیری,قیرگونی و آسفالت جی – شبیری
ایزوگام جیحون,قیرگونی و آسفالت جیحون
ایزوگام جیرفت,قیرگونی و آسفالت جیرفت
ایزوگام چابهار,قیرگونی و آسفالت چابهار
ایزوگام چادگان,قیرگونی و آسفالت چادگان
ایزوگام چاراویماق,قیرگونی و آسفالت چاراویماق
ایزوگام چالدران,قیرگونی و آسفالت چالدران
ایزوگام چالوس،,قیرگونی و آسفالت چالوس
ایزوگام چایپاره,قیرگونی و آسفالت چایپاره
ایزوگام چرام,قیرگونی و آسفالت چرام
ایزوگام چرداول,قیرگونی و آسفالت چرداول
ایزوگام چناران,قیرگونی و آسفالت چناران
ایزوگام چوب تراش,قیرگونی و آسفالت چوب تراش
ایزوگام چهارصد دستگاه,قیرگونی و آسفالت چهارصد دستگاه
ایزوگام چیتگر,قیرگونی و آسفالت چیتگر
ایزوگام حاجی‌آباد،,قیرگونی و آسفالت حاجی‌آباد
ایزوگام حافظیه,قیرگونی و آسفالت حافظیه
ایزوگام حسام الدین,قیرگونی و آسفالت حسام الدین
ایزوگام حسن آباد,قیرگونی و آسفالت حسن آباد
ایزوگام حسینی-فردوس,قیرگونی و آسفالت حسینی-فردوس
ایزوگام حشمت الدوله – جمالزاده,قیرگونی و آسفالت حشمت الدوله – جمالزاده
ایزوگام حشمت الدوله,قیرگونی و آسفالت حشمت الدوله
ایزوگام حشمتیه,قیرگونی و آسفالت حشمتیه
ایزوگام حصاربوعلی,قیرگونی و آسفالت حصاربوعلی
ایزوگام حصارک,قیرگونی و آسفالت حصارک
ایزوگام حقانی,قیرگونی و آسفالت حقانی
ایزوگام حکیمیه,قیرگونی و آسفالت حکیمیه
ایزوگام حمزه آباد,قیرگونی و آسفالت حمزه آباد
ایزوگام حمیدیه,قیرگونی و آسفالت حمیدیه
ایزوگام خاتم،,قیرگونی و آسفالت خاتم
ایزوگام خاش,قیرگونی و آسفالت خاش
ایزوگام خاقانی,قیرگونی و آسفالت خاقانی
ایزوگام خاک سفید,قیرگونی و آسفالت خاک سفید
ایزوگام خانی آباد,قیرگونی و آسفالت خانی آباد
ایزوگام خاوران,قیرگونی و آسفالت خاوران
ایزوگام خداآفرین,قیرگونی و آسفالت خداآفرین
ایزوگام خدابنده,قیرگونی و آسفالت خدابنده
ایزوگام خراسان,قیرگونی و آسفالت خراسان
ایزوگام خرامه,قیرگونی و آسفالت خرامه
ایزوگام خرم رودی,قیرگونی و آسفالت خرم رودی
ایزوگام خرم‌آباد،,قیرگونی و آسفالت خرم‌آباد
ایزوگام خرم‌بید,قیرگونی و آسفالت خرم‌بید
ایزوگام خرمدره,قیرگونی و آسفالت خرمدره
ایزوگام خرمشهر,قیرگونی و آسفالت خرمشهر
ایزوگام خزانه,قیرگونی و آسفالت خزانه
ایزوگام خلخال,قیرگونی و آسفالت خلخال
ایزوگام خلیج فارس,قیرگونی و آسفالت خلیج فارس
ایزوگام خمیر،,قیرگونی و آسفالت خمیر
ایزوگام خمین،,قیرگونی و آسفالت خمین
ایزوگام خمینی‌شهر,قیرگونی و آسفالت خمینی‌شهر
ایزوگام خنج,قیرگونی و آسفالت خنج
ایزوگام خنداب،,قیرگونی و آسفالت خنداب
ایزوگام خواجه نصیر و حقوقی,قیرگونی و آسفالت خواجه نصیر و حقوقی
ایزوگام خواجه نظام شرقی,قیرگونی و آسفالت خواجه نظام شرقی
ایزوگام خواجه نظام غربی,قیرگونی و آسفالت خواجه نظام غربی
ایزوگام خوانسار,قیرگونی و آسفالت خوانسار
ایزوگام خور و بیابانک,قیرگونی و آسفالت خور و بیابانک
ایزوگام خوسف,قیرگونی و آسفالت خوسف
ایزوگام خوش,قیرگونی و آسفالت خوش
ایزوگام خوشاب,قیرگونی و آسفالت خوشاب
ایزوگام خوی,قیرگونی و آسفالت خوی
ایزوگام داراب,قیرگونی و آسفالت داراب
ایزوگام دالاهو,قیرگونی و آسفالت دالاهو
ایزوگام دامپزشکی,قیرگونی و آسفالت دامپزشکی
ایزوگام دامپزشکی,قیرگونی و آسفالت دامپزشکی
ایزوگام دامغان,قیرگونی و آسفالت دامغان
ایزوگام دانشگاه تهران,قیرگونی و آسفالت دانشگاه تهران
ایزوگام داودیه,قیرگونی و آسفالت داودیه
ایزوگام داورزن,قیرگونی و آسفالت داورزن
ایزوگام دبستان,قیرگونی و آسفالت دبستان
ایزوگام دخانیات,قیرگونی و آسفالت دخانیات
ایزوگام درب دوم,قیرگونی و آسفالت درب دوم
ایزوگام دربند,قیرگونی و آسفالت دربند
ایزوگام درختی,قیرگونی و آسفالت درختی
ایزوگام دردشت,قیرگونی و آسفالت دردشت
ایزوگام درق,قیرگونی و آسفالت درق
ایزوگام درکه,قیرگونی و آسفالت درکه
ایزوگام درگز,قیرگونی و آسفالت درگز
ایزوگام درمیان,قیرگونی و آسفالت درمیان
ایزوگام دروازه شمیران,قیرگونی و آسفالت دروازه شمیران
ایزوگام دروس,قیرگونی و آسفالت دروس
ایزوگام دره شهر,قیرگونی و آسفالت دره شهر
ایزوگام دریا,قیرگونی و آسفالت دریا
ایزوگام دریاچه چیتگر,قیرگونی و آسفالت دریاچه چیتگر
ایزوگام دزاشیب,قیرگونی و آسفالت دزاشیب
ایزوگام دزفول,قیرگونی و آسفالت دزفول
ایزوگام دژکام,قیرگونی و آسفالت دژکام
ایزوگام دستجرد,قیرگونی و آسفالت دستجرد+
ایزوگام دشت آزادگان,قیرگونی و آسفالت دشت آزادگان
ایزوگام دشتستان,قیرگونی و آسفالت دشتستان
ایزوگام دشتی,قیرگونی و آسفالت دشتی
ایزوگام دکتر هوشیار,قیرگونی و آسفالت دکتر هوشیار
ایزوگام دلاوران,قیرگونی و آسفالت دلاوران
ایزوگام دلفان (نور آباد)،,قیرگونی و آسفالت دلفان (نور آباد)
ایزوگام دلگان,قیرگونی و آسفالت دلگان
ایزوگام دلیجان،,قیرگونی و آسفالت دلیجان
ایزوگام دماوند,قیرگونی و آسفالت دماوند
ایزوگام دورود،,قیرگونی و آسفالت دورود
ایزوگام دوره،,قیرگونی و آسفالت دوره
ایزوگام دوگنبدان,قیرگونی و آسفالت دوگنبدان
ایزوگام دولاب,قیرگونی و آسفالت دولاب
ایزوگام دولت آباد,قیرگونی و آسفالت دولت آباد
ایزوگام دولت,قیرگونی و آسفالت دولت
ایزوگام دولتخواه,قیرگونی و آسفالت دولتخواه
ایزوگام دهاقان,قیرگونی و آسفالت دهاقان
ایزوگام دهدشت,قیرگونی و آسفالت دهدشت
ایزوگام دهقان,قیرگونی و آسفالت دهقان
ایزوگام دهقان,قیرگونی و آسفالت دهقان
ایزوگام دهقان,قیرگونی و آسفالت سلیمانی تیموری
ایزوگام دهکده المپیک,قیرگونی و آسفالت دهکده المپیک
ایزوگام دهگلان,قیرگونی و آسفالت دهگلان
ایزوگام دهلران,قیرگونی و آسفالت دهلران
ایزوگام دیباجی,قیرگونی و آسفالت دیباجی
ایزوگام دیر,قیرگونی و آسفالت دیر
ایزوگام دیلم,قیرگونی و آسفالت دیلم
ایزوگام دیواندره,قیرگونی و آسفالت دیواندره
ایزوگام رابر,قیرگونی و آسفالت رابر
ایزوگام راز و جرگلان,قیرگونی و آسفالت راز و جرگلان
ایزوگام رامسر،,قیرگونی و آسفالت رامسر
ایزوگام رامشیر,قیرگونی و آسفالت رامشیر
ایزوگام رامهرمز,قیرگونی و آسفالت رامهرمز
ایزوگام رامیان,قیرگونی و آسفالت رامیان
ایزوگام راور,قیرگونی و آسفالت راور
ایزوگام راه آهن,قیرگونی و آسفالت راه آهن
ایزوگام رباط‌کریم,قیرگونی و آسفالت رباط‌کریم
ایزوگام رزن،,قیرگونی و آسفالت رزن
ایزوگام رسالت,قیرگونی و آسفالت رسالت
ایزوگام رستم آباد-فرمانیه,قیرگونی و آسفالت رستم آباد-فرمانیه
ایزوگام رستم,قیرگونی و آسفالت رستم
ایزوگام رفتگر,قیرگونی و آسفالت رفتگر
ایزوگام رفسنجان,قیرگونی و آسفالت رفسنجان
ایزوگام روانسر,قیرگونی و آسفالت روانسر
ایزوگام رودان،,قیرگونی و آسفالت رودان
ایزوگام رودبار,قیرگونی و آسفالت رودبار
ایزوگام رودسر،,قیرگونی و آسفالت رودسر
ایزوگام رودکی,قیرگونی و آسفالت رودکی
ایزوگام رومشکان،,قیرگونی و آسفالت رومشکان
ایزوگام ری,قیرگونی و آسفالت ری
ایزوگام ری,قیرگونی و آسفالت ری
ایزوگام زابل,قیرگونی و آسفالت زابل
ایزوگام زاهد گیلانی,قیرگونی و آسفالت زاهد گیلانی
ایزوگام زاهدان,قیرگونی و آسفالت زاهدان
ایزوگام زرتشت,قیرگونی و آسفالت زرتشت
ایزوگام زرکش,قیرگونی و آسفالت زرکش
ایزوگام زرگنده,قیرگونی و آسفالت زرگنده
ایزوگام زرند,قیرگونی و آسفالت زرند
ایزوگام زرندیه،,قیرگونی و آسفالت زرندیه
ایزوگام زرین‌دشت,قیرگونی و آسفالت زرین‌دشت
ایزوگام زعفرانیه,قیرگونی و آسفالت زعفرانیه
ایزوگام زمزم,قیرگونی و آسفالت زمزم
ایزوگام زنجان جنوبی,قیرگونی و آسفالت زنجان جنوبی
ایزوگام زنجان,قیرگونی و آسفالت زنجان
ایزوگام زهتابی,قیرگونی و آسفالت زهتابی
ایزوگام زهک,قیرگونی و آسفالت زهک
ایزوگام زیبا دشت,قیرگونی و آسفالت زیبا دشت
ایزوگام زیرکوه,قیرگونی و آسفالت زیرکوه
ایزوگام زینبیه,قیرگونی و آسفالت زینبیه
ایزوگام سازمان آب,قیرگونی و آسفالت سازمان آب
ایزوگام سازمان برنامه,قیرگونی و آسفالت سازمان برنامه
ایزوگام ساعی,قیرگونی و آسفالت ساعی
ایزوگام ساقدوش,قیرگونی و آسفالت ساقدوش
ایزوگام سامان,قیرگونی و آسفالت سامان
ایزوگام ساوجبلاغ,قیرگونی و آسفالت ساوجبلاغ
ایزوگام سبزوار,قیرگونی و آسفالت سبزوار
ایزوگام سبلان,قیرگونی و آسفالت سبلان
ایزوگام سپیدان,قیرگونی و آسفالت سپیدان
ایزوگام ستارخان,قیرگونی و آسفالت ستارخان
ایزوگام ستاری,قیرگونی و آسفالت ستاری
ایزوگام سر آسیب دولاب,قیرگونی و آسفالت سر آسیب دولاب
ایزوگام سرآسیاب مهرآباد,قیرگونی و آسفالت سرآسیاب مهرآباد
ایزوگام سرآسیاب,قیرگونی و آسفالت سرآسیاب
ایزوگام سراب,قیرگونی و آسفالت سراب
ایزوگام سراج,قیرگونی و آسفالت سراج
ایزوگام سراوان,قیرگونی و آسفالت سراوان
ایزوگام سرایان,قیرگونی و آسفالت سرایان
ایزوگام سرباز,قیرگونی و آسفالت سرباز
ایزوگام سربیشه,قیرگونی و آسفالت سربیشه
ایزوگام سرپل ذهاب,قیرگونی و آسفالت سرپل ذهاب
ایزوگام سرخس,قیرگونی و آسفالت سرخس
ایزوگام سرخه حصار,قیرگونی و آسفالت سرخه حصار
ایزوگام سرخه,قیرگونی و آسفالت سرخه
ایزوگام سردار جنگل,قیرگونی و آسفالت سردار جنگل
ایزوگام سردشت,قیرگونی و آسفالت سردشت
ایزوگام سرعین,قیرگونی و آسفالت سرعین
ایزوگام سروستان,قیرگونی و آسفالت سروستان
ایزوگام سعادت آباد,قیرگونی و آسفالت سعادت آباد
ایزوگام سعدآباد,قیرگونی و آسفالت سعدآباد
ایزوگام سعدی,قیرگونی و آسفالت سعدی
ایزوگام سقز,قیرگونی و آسفالت سقز
ایزوگام سلسبیل جنوبی,قیرگونی و آسفالت سلسبیل جنوبی
ایزوگام سلسله (الشتر)،,قیرگونی و آسفالت سلسله (الشتر)
ایزوگام سلطانیه,قیرگونی و آسفالت سلطانیه
ایزوگام سلفچگان,قیرگونی و آسفالت سلفچگان+
ایزوگام سلماس,قیرگونی و آسفالت سلماس
ایزوگام سلیمانی-تیموری,قیرگونی و آسفالت سلیمانی-تیموری
ایزوگام سمنان,قیرگونی و آسفالت سمنان
ایزوگام سمیرم,قیرگونی و آسفالت سمیرم
ایزوگام سنایی,قیرگونی و آسفالت سنایی
ایزوگام سنقر,قیرگونی و آسفالت سنقر
ایزوگام سنگسر,قیرگونی و آسفالت سنگسر
ایزوگام سنگلج,قیرگونی و آسفالت سنگلج
ایزوگام سنندج,قیرگونی و آسفالت سنندج
ایزوگام سوادکوه،,قیرگونی و آسفالت سوادکوه
ایزوگام سولقان,قیرگونی و آسفالت سولقان
ایزوگام سوهانک,قیرگونی و آسفالت سوهانک
ایزوگام سهروردی باغ صبا,قیرگونی و آسفالت سهروردی باغ صبا
ایزوگام سی سخت,قیرگونی و آسفالت سی سخت
ایزوگام سی متری جی,قیرگونی و آسفالت سی متری جی
ایزوگام سیب و سوران,قیرگونی و آسفالت سیب و سوران
ایزوگام سید خندان,قیرگونی و آسفالت سید خندان
ایزوگام سیرجان,قیرگونی و آسفالت سیرجان
ایزوگام سیروان,قیرگونی و آسفالت سیروان
ایزوگام سیریک،,قیرگونی و آسفالت سیریک
ایزوگام سیستان و بلوچستان,قیرگونی و آسفالت سیستان و بلوچستان
ایزوگام سیمرغ،,قیرگونی و آسفالت سیمرغ
ایزوگام سینا,قیرگونی و آسفالت سینا
ایزوگام سیندخت,قیرگونی و آسفالت سیندخت
ایزوگام شاد آباد,قیرگونی و آسفالت شاد آباد
ایزوگام شادگان,قیرگونی و آسفالت شادگان
ایزوگام شادمان,قیرگونی و آسفالت شادمان
ایزوگام شادمهر,قیرگونی و آسفالت شادمهر
ایزوگام شارق الف,قیرگونی و آسفالت شارق الف
ایزوگام شارق,قیرگونی و آسفالت شارق ب
ایزوگام شازند،,قیرگونی و آسفالت شازند
ایزوگام شاهرود,قیرگونی و آسفالت شاهرود
ایزوگام شاهین,قیرگونی و آسفالت شاهین
ایزوگام شاهین,قیرگونی و آسفالت شاهین
ایزوگام شاهین‌دژ,قیرگونی و آسفالت شاهین‌دژ
ایزوگام شاهین‌شهر و میمه,قیرگونی و آسفالت شاهین‌شهر و میمه
ایزوگام شبستر,قیرگونی و آسفالت شبستر
ایزوگام شبیری جی,قیرگونی و آسفالت شبیری جی
ایزوگام شریعتی,قیرگونی و آسفالت شریعتی
ایزوگام شکوفه,قیرگونی و آسفالت شکوفه
ایزوگام شکیب,قیرگونی و آسفالت شکیب
ایزوگام شمس آباد,قیرگونی و آسفالت شمس آباد
ایزوگام شمشیری,قیرگونی و آسفالت شمشیری
ایزوگام شمیران نو,قیرگونی و آسفالت شمیران نو
ایزوگام شمیرانات,قیرگونی و آسفالت شمیرانات
ایزوگام شورا,قیرگونی و آسفالت شورا
ایزوگام شوش,قیرگونی و آسفالت شوش
ایزوگام شوشتر,قیرگونی و آسفالت شوشتر
ایزوگام شوط,قیرگونی و آسفالت شوط
ایزوگام شهدا,قیرگونی و آسفالت شهدا
ایزوگام شهر زیبا,قیرگونی و آسفالت شهر زیبا
ایزوگام شهرآرا,قیرگونی و آسفالت شهرآرا
ایزوگام شهران,قیرگونی و آسفالت شهران
ایزوگام شهربابک,قیرگونی و آسفالت شهربابک
ایزوگام شهرضا,قیرگونی و آسفالت شهرضا
ایزوگام شهرک 22بهمن,قیرگونی و آسفالت شهرک 22بهمن
ایزوگام شهرک آپادانا,قیرگونی و آسفالت شهرک آپادانا
ایزوگام شهرک آزادی,قیرگونی و آسفالت شهرک آزادی
ایزوگام شهرک آزمایش,قیرگونی و آسفالت شهرک آزمایش
ایزوگام شهرک استقلال,قیرگونی و آسفالت شهرک استقلال
ایزوگام شهرک اکباتان,قیرگونی و آسفالت شهرک اکباتان
ایزوگام شهرک امام خمینی,قیرگونی و آسفالت شهرک امام خمینی
ایزوگام شهرک اندیشه,قیرگونی و آسفالت شهرک اندیشه
ایزوگام شهرک بعثت,قیرگونی و آسفالت شهرک بعثت
ایزوگام شهرک پاسداران,قیرگونی و آسفالت شهرک پاسداران
ایزوگام شهرک پرواز,قیرگونی و آسفالت شهرک پرواز
ایزوگام شهرک دانشگاه تهران,قیرگونی و آسفالت شهرک دانشگاه تهران
ایزوگام شهرک دریا,قیرگونی و آسفالت شهرک دریا
ایزوگام شهرک دژبان,قیرگونی و آسفالت شهرک دژبان
ایزوگام شهرک راه آهن,قیرگونی و آسفالت شهرک راه آهن
ایزوگام شهرک ژاندارمری,قیرگونی و آسفالت شهرک ژاندارمری
ایزوگام شهرک ژاندارمری,قیرگونی و آسفالت شهرک ژاندارمری
ایزوگام شهرک شهردار,قیرگونی و آسفالت شهرک شهردار
ایزوگام شهرک شهرداری,قیرگونی و آسفالت شهرک شهرداری
ایزوگام شهرک شهید باقری,قیرگونی و آسفالت شهرک شهید باقری
ایزوگام شهرک صنعتی شریف,قیرگونی و آسفالت شهرک صنعتی شریف
ایزوگام شهرک غرب,قیرگونی و آسفالت شهرک غرب
ایزوگام شهرک غزالی,قیرگونی و آسفالت شهرک غزالی
ایزوگام شهرک قدس,قیرگونی و آسفالت شهرک قدس
ایزوگام شهرک کوهسار,قیرگونی و آسفالت شهرک کوهسار
ایزوگام شهرک کوهسار,قیرگونی و آسفالت شهرک کوهسار
ایزوگام شهرک گلستان,قیرگونی و آسفالت شهرک گلستان
ایزوگام شهرک مخابرات,قیرگونی و آسفالت شهرک مخابرات
ایزوگام شهرک نفت,قیرگونی و آسفالت شهرک نفت
ایزوگام شهرک والفجر,قیرگونی و آسفالت شهرک والفجر
ایزوگام شهرک یاس,قیرگونی و آسفالت شهرک یاس
ایزوگام شهرکُرد,قیرگونی و آسفالت شهرکُرد
ایزوگام شهریار,قیرگونی و آسفالت شهریار
ایزوگام شهید اسدی,قیرگونی و آسفالت شهید اسدی
ایزوگام شهید دستغیب,قیرگونی و آسفالت شهید دستغیب
ایزوگام شهید رجایی,قیرگونی و آسفالت شهید رجایی
ایزوگام شهید مدنی,قیرگونی و آسفالت شهید مدنی
ایزوگام شهید هرندی,قیرگونی و آسفالت شهید هرندی
ایزوگام شهیدقندی-نیلوفر,قیرگونی و آسفالت شهیدقندی-نیلوفر
ایزوگام شیان,قیرگونی و آسفالت شیان
ایزوگام شیخ بهایی,قیرگونی و آسفالت شیخ بهایی
ایزوگام شیخ صفی,قیرگونی و آسفالت شیخ صفی
ایزوگام شیخ هادی,قیرگونی و آسفالت شیخ هادی
ایزوگام شیراز,قیرگونی و آسفالت شیراز
ایزوگام شیروان,قیرگونی و آسفالت شیروان
ایزوگام شیوا,قیرگونی و آسفالت شیوا
ایزوگام صاحب الزمان,قیرگونی و آسفالت صاحب الزمان
ایزوگام صاحبقرانیه,قیرگونی و آسفالت صاحبقرانیه
ایزوگام صادقیه,قیرگونی و آسفالت صادقیه
ایزوگام صحنه,قیرگونی و آسفالت صحنه
ایزوگام صد دستگاه,قیرگونی و آسفالت صد دستگاه
ایزوگام صفا,قیرگونی و آسفالت صفا
ایزوگام صفی‌آباد,قیرگونی و آسفالت صفی‌آباد
ایزوگام صومعه سرا،,قیرگونی و آسفالت صومعه سرا
ایزوگام ضرابخانه,قیرگونی و آسفالت ضرابخانه
ایزوگام طارم,قیرگونی و آسفالت طارم
ایزوگام طالقان,قیرگونی و آسفالت طالقان
ایزوگام طالقانی,قیرگونی و آسفالت طالقانی
ایزوگام طبس,قیرگونی و آسفالت طبس
ایزوگام طرشت,قیرگونی و آسفالت طرشت
ایزوگام طوس,قیرگونی و آسفالت طوس
ایزوگام ظفر,قیرگونی و آسفالت ظفر
ایزوگام عباس آباد,قیرگونی و آسفالت عباس آباد
ایزوگام عباس‌آباد،,قیرگونی و آسفالت عباس‌آباد
ایزوگام عباسی,قیرگونی و آسفالت عباسی
ایزوگام عباسیه,قیرگونی و آسفالت عباسیه
ایزوگام عجب شیر,قیرگونی و آسفالت عجب شیر
ایزوگام عسلویه,قیرگونی و آسفالت عسلویه
ایزوگام علم و صنعت,قیرگونی و آسفالت علم و صنعت
ایزوگام علی آباد,قیرگونی و آسفالت علی آباد
ایزوگام علی‌آباد کتول,قیرگونی و آسفالت علی‌آباد کتول
ایزوگام عنبرآباد,قیرگونی و آسفالت عنبرآباد
ایزوگام غرب تهران
ایزوگام فارس,قیرگونی و آسفالت فارس
ایزوگام فارسان,قیرگونی و آسفالت فارسان
ایزوگام فاروج,قیرگونی و آسفالت فاروج
ایزوگام فاریاب,قیرگونی و آسفالت فاریاب
ایزوگام فاطمی,قیرگونی و آسفالت فاطمی
ایزوگام فامنین،,قیرگونی و آسفالت فامنین
ایزوگام فتح-صنعتی,قیرگونی و آسفالت فتح-صنعتی
ایزوگام فدک,قیرگونی و آسفالت فدک
ایزوگام فراشبند,قیرگونی و آسفالت فراشبند
ایزوگام فراهان،,قیرگونی و آسفالت فراهان
ایزوگام فرجام,قیرگونی و آسفالت فرجام
ایزوگام فرحزاد,قیرگونی و آسفالت فرحزاد
ایزوگام فردوسی,قیرگونی و آسفالت فردوسی
ایزوگام فردیس,قیرگونی و آسفالت فردیس
ایزوگام فرزانه,قیرگونی و آسفالت فرزانه
ایزوگام فرمانیه,قیرگونی و آسفالت فرمانیه
ایزوگام فرودگاه,قیرگونی و آسفالت فرودگاه
ایزوگام فروزش,قیرگونی و آسفالت فروزش
ایزوگام فریدن,قیرگونی و آسفالت فریدن
ایزوگام فریدون‌شهر,قیرگونی و آسفالت فریدون‌شهر
ایزوگام فریدون‌کنار،,قیرگونی و آسفالت فریدون‌کنار
ایزوگام فریمان,قیرگونی و آسفالت فریمان
ایزوگام فسا,قیرگونی و آسفالت فسا
ایزوگام فلاح,قیرگونی و آسفالت فلاح
ایزوگام فلاورجان,قیرگونی و آسفالت فلاورجان
ایزوگام فلسطین,قیرگونی و آسفالت فلسطین
ایزوگام فنوج,قیرگونی و آسفالت فنوج
ایزوگام فهرج,قیرگونی و آسفالت فهرج
ایزوگام فیروزآباد,قیرگونی و آسفالت فیروزآباد
ایزوگام فیروزه,قیرگونی و آسفالت فیروزه
ایزوگام قاسم آباد,قیرگونی و آسفالت قاسم آباد
ایزوگام قاسم اباد,قیرگونی و آسفالت قاسم اباد
ایزوگام قائم مقام-سنائی,قیرگونی و آسفالت قائم مقام-سنائی
ایزوگام قائم‌شهر،,قیرگونی و آسفالت قائم‌شهر
ایزوگام قائنات,قیرگونی و آسفالت قائنات
ایزوگام قبا,قیرگونی و آسفالت قبا
ایزوگام قدس,قیرگونی و آسفالت قدس
ایزوگام قرچک,قیرگونی و آسفالت قرچک
ایزوگام قروه,قیرگونی و آسفالت قروه
ایزوگام قزل قلعه,قیرگونی و آسفالت قزل قلعه
ایزوگام قزوین,قیرگونی و آسفالت قزوین
ایزوگام قزوین,قیرگونی و آسفالت قزوین
ایزوگام قشم،,قیرگونی و آسفالت قشم
ایزوگام قصر شیرین,قیرگونی و آسفالت قصر شیرین
ایزوگام قصر فیروزه,قیرگونی و آسفالت قصر فیروزه
ایزوگام قصرالدشت,قیرگونی و آسفالت قصرالدشت
ایزوگام قصرقند,قیرگونی و آسفالت قصرقند
ایزوگام قلعه گنج,قیرگونی و آسفالت قلعه گنج
ایزوگام قلمستان,قیرگونی و آسفالت قلمستان
ایزوگام قلهک,قیرگونی و آسفالت قلهک
ایزوگام قلهک,قیرگونی و آسفالت قلهک
ایزوگام قم,قیرگونی و آسفالت قم
ایزوگام قنات کوثر,قیرگونی و آسفالت قنات کوثر
ایزوگام قنوات,قیرگونی و آسفالت قنوات
ایزوگام قوچان,قیرگونی و آسفالت قوچان
ایزوگام قیام,قیرگونی و آسفالت قیام
ایزوگام قیطریه,قیرگونی و آسفالت قیطریه
ایزوگام کاج,قیرگونی و آسفالت کاج
ایزوگام کارگر شمالی,قیرگونی و آسفالت کارگر شمالی
ایزوگام کارون جنوبی,قیرگونی و آسفالت کارون جنوبی
ایزوگام کارون,قیرگونی و آسفالت کارون
ایزوگام کاشان,قیرگونی و آسفالت کاشان
ایزوگام کاشان,قیرگونی و آسفالت کاشان
ایزوگام کاشانک,قیرگونی و آسفالت کاشانک
ایزوگام کاشانی,قیرگونی و آسفالت کاشانی
ایزوگام کاظم آباد,قیرگونی و آسفالت کاظم آباد
ایزوگام کامرانیه,قیرگونی و آسفالت کامرانیه
ایزوگام کامیاران,قیرگونی و آسفالت کامیاران
ایزوگام کاوسیه,قیرگونی و آسفالت کاوسیه
ایزوگام کبودرآهنگ،,قیرگونی و آسفالت کبودرآهنگ
ایزوگام کرج,قیرگونی و آسفالت کرج
ایزوگام کردستان,قیرگونی و آسفالت کردستان
ایزوگام کردکوی,قیرگونی و آسفالت کردکوی
ایزوگام کرمان,قیرگونی و آسفالت کرمان
ایزوگام کرمان,قیرگونی و آسفالت کرمان
ایزوگام کرمانشاه,قیرگونی و آسفالت کرمانشاه
ایزوگام کریم خان,قیرگونی و آسفالت کریم خان
ایزوگام کریمخان,قیرگونی و آسفالت کریمخان
ایزوگام کشاورز غربی,قیرگونی و آسفالت کشاورز غربی
ایزوگام کلات,قیرگونی و آسفالت کلات
ایزوگام کلاردشت،,قیرگونی و آسفالت کلاردشت
ایزوگام کلاله,قیرگونی و آسفالت کلاله
ایزوگام کلاهدوز,قیرگونی و آسفالت کلاهدوز
ایزوگام کلیبر,قیرگونی و آسفالت کلیبر
ایزوگام کمیجان،,قیرگونی و آسفالت کمیجان
ایزوگام کمیل,قیرگونی و آسفالت کمیل
ایزوگام کن,قیرگونی و آسفالت کن
ایزوگام کنارک,قیرگونی و آسفالت کنارک
ایزوگام کنگان,قیرگونی و آسفالت کنگان
ایزوگام کنگاور,قیرگونی و آسفالت کنگاور
ایزوگام کوثر,قیرگونی و آسفالت کوثر
ایزوگام کوثر,قیرگونی و آسفالت کوثر
ایزوگام کوهبنان,قیرگونی و آسفالت کوهبنان
ایزوگام کوهدشت،,قیرگونی و آسفالت کوهدشت
ایزوگام کوهرنگ,قیرگونی و آسفالت کوهرنگ
ایزوگام کوی ارم,قیرگونی و آسفالت کوی ارم
ایزوگام کوی بیمه,قیرگونی و آسفالت کوی بیمه
ایزوگام کوی نصر,قیرگونی و آسفالت کوی نصر
ایزوگام کهک,قیرگونی و آسفالت کهک
ایزوگام کهگیلویه و بویراحمد,قیرگونی و آسفالت کهگیلویه و بویراحمد
ایزوگام کهنوج,قیرگونی و آسفالت کهنوج
ایزوگام گالیکش,قیرگونی و آسفالت گالیکش
ایزوگام گاندی,قیرگونی و آسفالت گاندی
ایزوگام گتوند,قیرگونی و آسفالت گتوند
ایزوگام گرگان,قیرگونی و آسفالت گرگان
ایزوگام گرمسار,قیرگونی و آسفالت گرمسار
ایزوگام گرمه,قیرگونی و آسفالت گرمه
ایزوگام گرمی,قیرگونی و آسفالت گرمی
ایزوگام گلاب دره,قیرگونی و آسفالت گلاب دره
ایزوگام گلابدره,قیرگونی و آسفالت گلابدره
ایزوگام گلچین,قیرگونی و آسفالت گلچین
ایزوگام گلستان غربی,قیرگونی و آسفالت گلستان غربی
ایزوگام گلوگاه،,قیرگونی و آسفالت گلوگاه
ایزوگام گلها,قیرگونی و آسفالت گلها
ایزوگام گمرک,قیرگونی و آسفالت گمرک
ایزوگام گناوه,قیرگونی و آسفالت گناوه
ایزوگام گنبد کاووس,قیرگونی و آسفالت گنبد کاووس
ایزوگام گیشا,قیرگونی و آسفالت گیشا
ایزوگام گیلانغرب,قیرگونی و آسفالت گیلانغرب
ایزوگام لارک,قیرگونی و آسفالت لارک
ایزوگام لاله زارنو,قیرگونی و آسفالت لاله زارنو
ایزوگام لالی,قیرگونی و آسفالت لالی
ایزوگام لاهیجان،,قیرگونی و آسفالت لاهیجان
ایزوگام لُردگان,قیرگونی و آسفالت لُردگان
ایزوگام لرستان،,قیرگونی و آسفالت لرستان
ایزوگام لشگر,قیرگونی و آسفالت لشگر
ایزوگام لنجان,قیرگونی و آسفالت لنجان
ایزوگام لنده,قیرگونی و آسفالت لنده
ایزوگام لنگرود،,قیرگونی و آسفالت لنگرود
ایزوگام لویزان,قیرگونی و آسفالت لویزان
ایزوگام لیکک,قیرگونی و آسفالت لیکک
ایزوگام مازندران،,قیرگونی و آسفالت مازندران
ایزوگام ماکو,قیرگونی و آسفالت ماکو
ایزوگام مالک اشتر,قیرگونی و آسفالت مالک اشتر
ایزوگام مانه و سملقان(آشخانه),قیرگونی و آسفالت مانه و سملقان(آشخانه)
ایزوگام ماهنشان,قیرگونی و آسفالت ماهنشان
ایزوگام مبارکه,قیرگونی و آسفالت مبارکه
ایزوگام مجید آباد,قیرگونی و آسفالت مجید آباد
ایزوگام مجیدیه,قیرگونی و آسفالت مجیدیه
ایزوگام محلات،,قیرگونی و آسفالت محلات
ایزوگام محمدآباد,قیرگونی و آسفالت محمدآباد
ایزوگام محمودآباد،,قیرگونی و آسفالت محمودآباد
ایزوگام محمودیه,قیرگونی و آسفالت محمودیه
ایزوگام مخصوص,قیرگونی و آسفالت مخصوص
ایزوگام مدائن,قیرگونی و آسفالت مدائن
ایزوگام مدیریت,قیرگونی و آسفالت مدیریت
ایزوگام مرادآباد,قیرگونی و آسفالت مرادآباد
ایزوگام مراغه,قیرگونی و آسفالت مراغه
ایزوگام مراوه‌تپه,قیرگونی و آسفالت مراوه‌تپه
ایزوگام مرند,قیرگونی و آسفالت مرند
ایزوگام مرودشت,قیرگونی و آسفالت مرودشت
ایزوگام مسجدسلیمان,قیرگونی و آسفالت مسجدسلیمان
ایزوگام مشگین‌شهر,قیرگونی و آسفالت مشگین‌شهر
ایزوگام مشهد,قیرگونی و آسفالت مشهد
ایزوگام مطهری,قیرگونی و آسفالت مطهری
ایزوگام مفتح,قیرگونی و آسفالت مفتح
ایزوگام مقدس اردبیلی,قیرگونی و آسفالت مقدس اردبیلی
ایزوگام مقدم,قیرگونی و آسفالت مقدم
ایزوگام ملارد,قیرگونی و آسفالت ملارد
ایزوگام ملایر،,قیرگونی و آسفالت ملایر
ایزوگام ملکشاهی,قیرگونی و آسفالت ملکشاهی
ایزوگام منظریه,قیرگونی و آسفالت منظریه
ایزوگام منوجان,قیرگونی و آسفالت منوجان
ایزوگام منیریه,قیرگونی و آسفالت منیریه
ایزوگام مولوی,قیرگونی و آسفالت مولوی
ایزوگام مهاباد,قیرگونی و آسفالت مهاباد
ایزوگام مهر,قیرگونی و آسفالت مهر
ایزوگام مهرآباد,قیرگونی و آسفالت مهرآباد
ایزوگام مهران,قیرگونی و آسفالت مهران
ایزوگام مهران,قیرگونی و آسفالت مهران
ایزوگام مهرستان,قیرگونی و آسفالت مهرستان
ایزوگام مهریز،,قیرگونی و آسفالت مهریز
ایزوگام میامی,قیرگونی و آسفالت میامی
ایزوگام میاندوآب,قیرگونی و آسفالت میاندوآب
ایزوگام میان‌دورود،,قیرگونی و آسفالت میان‌دورود
ایزوگام میانه,قیرگونی و آسفالت میانه
ایزوگام میبد،,قیرگونی و آسفالت میبد
ایزوگام میدان جهاد,قیرگونی و آسفالت میدان جهاد
ایزوگام میدان حر,قیرگونی و آسفالت میدان حر
ایزوگام میدان کتابی,قیرگونی و آسفالت میدان کتابی
ایزوگام میدان ملت,قیرگونی و آسفالت میدان ملت
ایزوگام میدان ولیعصر,قیرگونی و آسفالت میدان ولیعصر
ایزوگام میرجاوه,قیرگونی و آسفالت میرجاوه
ایزوگام میرداماد,قیرگونی و آسفالت میرداماد
ایزوگام میناب،,قیرگونی و آسفالت میناب
ایزوگام مینای شمالی,قیرگونی و آسفالت مینای شمالی
ایزوگام مینای,قیرگونی و آسفالت مینای
ایزوگام مینودشت,قیرگونی و آسفالت مینودشت
ایزوگام مینی سیتی,قیرگونی و آسفالت مینی سیتی
ایزوگام نازی آباد,قیرگونی و آسفالت نازی آباد
ایزوگام نایین,قیرگونی و آسفالت نایین
ایزوگام نبرد,قیرگونی و آسفالت نبرد
ایزوگام نبی اکرم (ص),قیرگونی و آسفالت نبی اکرم (ص)
ایزوگام نبی اکرم,قیرگونی و آسفالت نبی اکرم
ایزوگام نجات اللهی,بری نجات اللهی
ایزوگام نجف‌آباد,قیرگونی و آسفالت نجف‌آباد
ایزوگام نرماشیر,قیرگونی و آسفالت نرماشیر
ایزوگام نصرت,قیرگونی و آسفالت نصرت
ایزوگام نطنز,قیرگونی و آسفالت نطنز
ایزوگام نظام آباد,قیرگونی و آسفالت نظام آباد
ایزوگام نظرآباد,قیرگونی و آسفالت نظرآباد
ایزوگام نقده,قیرگونی و آسفالت نقده
ایزوگام نکا،,قیرگونی و آسفالت نکا
ایزوگام نمین,قیرگونی و آسفالت نمین
ایزوگام نواب صفوی,قیرگونی و آسفالت نواب صفوی
ایزوگام نوبنیاد,قیرگونی و آسفالت نوبنیاد
ایزوگام نور،,قیرگونی و آسفالت نور
ایزوگام نوشهر،,قیرگونی و آسفالت نوشهر
ایزوگام نهاوند،,قیرگونی و آسفالت نهاوند
ایزوگام نهبندان,قیرگونی و آسفالت نهبندان
ایزوگام نیاوران,قیرگونی و آسفالت نیاوران
ایزوگام نیر,قیرگونی و آسفالت نیر
ایزوگام نیروی هوایی,قیرگونی و آسفالت نیروی هوایی
ایزوگام نی‌ریز,قیرگونی و آسفالت نی‌ریز
ایزوگام نیشابور,قیرگونی و آسفالت ایزوگام نیشابور
ایزوگام نیکشهر,قیرگونی و آسفالت نیکشهر
ایزوگام نیکنام,قیرگونی و آسفالت نیکنام
ایزوگام نیمروز,قیرگونی و آسفالت نیمروز
ایزوگام وحدت اسلامی,قیرگونی و آسفالت وحدت اسلامی
ایزوگام وحیدیه,قیرگونی و آسفالت وحیدیه
ایزوگام ورامین,قیرگونی و آسفالت ورامین
ایزوگام وردآورد,قیرگونی و آسفالت وردآورد
ایزوگام ورزقان,قیرگونی و آسفالت ورزقان
ایزوگام وصفنارد,قیرگونی و آسفالت وصفنارد
ایزوگام ولنجک,قیرگونی و آسفالت ولنجک
ایزوگام ولید دارو,قیرگونی و آسفالت تولید دارو
ایزوگام ولیعصر(بین پارک وی ونیایش),قیرگونی و آسفالت ولیعصر(بین پارک وی ونیایش)
ایزوگام ولیعصر,قیرگونی و آسفالت ولیعصر
ایزوگام ولیعصر,قیرگونی و آسفالت ولیعصر
ایزوگام ونک,قیرگونی و آسفالت ونک
ایزوگام ویلا شهر,قیرگونی و آسفالت ویلا شهر
ایزوگام هاشمی,قیرگونی و آسفالت هاشمی
ایزوگام هامون,قیرگونی و آسفالت هامون
ایزوگام هرسین,قیرگونی و آسفالت هرسین
ایزوگام هروی,قیرگونی و آسفالت هروی
ایزوگام هریس,قیرگونی و آسفالت هریس
ایزوگام هشترود,قیرگونی و آسفالت هشترود
ایزوگام هفت تیر,قیرگونی و آسفالت هفت تیر
ایزوگام هفت چنار,قیرگونی و آسفالت هفت چنار
ایزوگام هفت حوض,قیرگونی و آسفالت هفت حوض
ایزوگام هفتکل,قیرگونی و آسفالت هفتکل
ایزوگام هلال احمر,قیرگونی و آسفالت هلال احمر
ایزوگام همایونشهر,قیرگونی و آسفالت همایونشهر
ایزوگام همت غرب,قیرگونی و آسفالت همت غرب
ایزوگام همدان،,قیرگونی و آسفالت همدان
ایزوگام هندیجان,قیرگونی و آسفالت هندیجان
ایزوگام هنگام,قیرگونی و آسفالت هنگام
ایزوگام هوراند,قیرگونی و آسفالت هوراند
ایزوگام هویزه,قیرگونی و آسفالت هویزه
ایزوگام هیدج,قیرگونی و آسفالت هیدج
ایزوگام هیرمند,قیرگونی و آسفالت هیرمند
ایزوگام یاخچی آباد,قیرگونی و آسفالت یاخچی آباد
ایزوگام یاسوج,قیرگونی و آسفالت یاسوج
ایزوگام یافت آباد,قیرگونی و آسفالت یافت آباد
ایزوگام یزد،,قیرگونی و آسفالت یزد
ایزوگام یوسف آباد,قیرگونی و آسفالت یوسف آباد
تماس ایزوگام تهران
خدمات ایزوگام
خرید و فروش ایزوگام تهرانپارس,خرید و فروش قیرگونی تهرانپارس
درباره ایزوگام
سئوالات متدول قیرگونی و آسفالتی تهران
قیرگونی و آسفالتی تهران
قیرگونی و آسفالتی جنوب تهران
قیرگونی و آسفالتی شمال تهران
مشتریان ایزوگام تهران