ایزوگام آذری,قیرگونی و آسفالت آذری

ایزوگام آذری,قیرگونی و آسفالت آذری,ایزوگام آذری,قیرگونی و آسفالت آذری30 در صد تخفیف بیمه رایگان,09125214478-آقای عبدالرضا برفی,شبانه روزی کارگران مجرب,ایزوگام محدوده آذری,قیرگونی و آسفالت محدوده آذری, ایزوگام منطقه آذری,قیرگونی و آسفالت منطقه آذری,ایزوگام,قیرگونی و آسفالت,نصب ایزوگام شرکت,نصب ایزوگام ادارات,نصب ایزوگام شرکت در آذری,نصب ایزوگام اداراتدر آذری,نصب ایزوگام با نرخ اتحادیه,عایق کاری ساختمان و عایق کاری تونل،عایق کاری استخر،عایق کاری پل و عایق کاری سرویس های بهداشتی,قیرگونی در آذری,قیرگونی در آذری,قیرگونی منزل,عایق کاری ساختمان و عایق کاری تونل،عایق کاری استخر،عایق کاری پل و عایق کاری سرویس های بهداشتی,قیرگونی منزل,رفع نشت حمام و رفع نشت سرویس بهداشتی,قیرگونی منزل در آذری,

ایزوگام-قیرگونی

 1. -ارائه تمامی خدمات نصب ایزوگام ما ( 1 متر یا 2000 متر ) دارای ضمانت کتبی نصب و اجرای 10 ساله می باشد
 2. -بیمه ی ایزوگام
 3. -بالاترین کیفیت و درجه استاندارد
 4. -ارائه قیرگونی و آسفالت و ایزوگام با قیمتی باورنکردنی
 5. -تمامی مناطق ایزوگام شمال تهران،ایزوگام غرب تهران،ایزوگام شرق تهران،ایزوگام مرکز تهران وایزوگام جنوب تهران
 6. -ارائه ی کادری حرفه ای از نصب ایزوگام قیرگونی
 7. -ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

قیمت ایزوگام

ایزوگام

نمایندگی فروش و نصب بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام های دلیجان با بهترین و مجربترین کادر اجرایی
۱-قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان با نصب هر متر مربع 18000 تومان
۲-قیمت ایزوگام سپهر شرق دلیجان با نصب هر متر مربع 16000 تومان
۳-قیمت ایزوگام شرق دلیجان با نصب هر متر مربع 16000 تومان
۴-قیمت ایزوگام گیتی گستر دلیجان با نصب هر متر مربع 22000 تومان
۵-قیمت ایزوگام حفاظ بام تهران با نصب هر متر مربع 25000 تومان

ایزوگام بر اساس نوع لایه های به کار رفته (تیشو و پلی آستر) به دو دسته تقسیم می شود :

1.ایزوگام تک لایه ( شامل پلی استر دوخته( این نوع ایزوگام به نسبت نوع دو لایه ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد.

2.ایزوگام دو لایه (شامل تیشو و پلی استر) این نوع ایزوگام ضخیم تر از نوع تک لایه بوده و دارای استحکام بیشتری می باشد.

ایزوگام بر اساس پوشش آلومینیمی روی آن به دو دسته تقسیم می شود :

1.ایزوگام با روکش آلومینیم با توجه به روکش آلومینیمی،این نوع ایزوگام در جاهایی که در تابش نور مستقیم آفتاب است کاربرد زیادی دارد.

2.ایزوگام بدون روکش آلومینیم این نوع ایزوگام بیشتر جهت عایق کاری سرویس های بهداشتی،پی و...به کار می رود.
قیرگونی و اسفالت

طبق استاندارد ایران این ایزوگام به دو دسته تقسیم می شوند :


1.ایزوگام رطوبتی پیش ساخته مخصوص پی ساختمان ( عایق پی )
2.ایزوگام رطوبتی پیش ساخته مخصوص سطوح خارجی،بدنه استخر و تونلها ( عایق بام)

محصولات ایزوگام تولیدی در واحد شرکت پشم شیشه ایران با ضخامت 2 تا5/5 میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند.
لایه های حامل بر حسب کاربرد،از انواع تیشوی 60 تا120 گرم و پلی استر ترموباند یا سوزنی(نبافته) با ویژگی های متفاوت میباشد.به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن
از اطلاح کننده هایSBS,APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد.محصولات تولیدی حاوی SBS (استایرن،بوتادین،استایرن) به
ایزوگام نوع S و محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع A موسوم اند.به منظور کاهش آثار مخرب اشعه UV آفتاب
و صدمات مکانیکی به محصول نصب شده و نسز جدایش کافی لایه های رول قبل از نصب،از پوشش های سنگ ر یزه ای پولکی(Slate flake)،سیلیس،پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده شده است.

فروش عمده ایزوگام زیر قیمت بازار

فروش عمده ایزوگام در تهران همراه با بیمه نامه ضمانت چندین ساله با زیر قیمت سایر بازارهای کشور،توسط این مجموعه به تمامی مشتریان انجام می پذیرد.
ایزوگام به عنوان یکی از بهترین عایق های رطوبتی در دنیای امروزی شناخته شده که می تواند از کاربردهای گوناگونی برخوردار باشد.
اغلب خریداران ایزوگام این دغدغه و نگرانی را با خود به همراه داشته اند که طول عمر ایزوگامی که خرید نموده اند چقدر است و آیا مشخصات و ویژگی هایی که فروشندگان به آنها می گویند صحت داشته است یا خیر؟در شهرهای بزرگی چون تهران که همواره تبلیغات سوء و ناسالم پیرامون فروش انواع ایزوگام وجود داشته و همچنین شاهد وجود واسطه های زیادی هم هستیم،بنظر می رسد که مشتریان حق داشته که نگران باشند.آیا می دانید که چگونه می توان به شکل عمده و به شکل تضمین شده از نظر طول عمر و قیمت ایزوگام در تهران،خریدی آسان تر و متفاوت تر داشت؟
آیا مراکز فروشی را می شناسید که در شهرهایی مانند تهران،امکان خریدی آسان و کاملا مقرون به صرفه را برای مشتریان رقم می زنند؟شایان ذکر است که هم اکنون نمایندگی ایزوگام دلیجان توانسته خود را به عنوان باتجربه ترین و پرفروش ترین مرکز فروش عمده ایزوگام استاندارد و مرغوب در تهران به مشتریان خود شناسانده و این عزیزان را ترغیب کند تا خرید خود را به شکل خاص از این نمایندگی به انجام برسانند.

روش نصب ایزوگام بصورت استاندارد و مرحله به مرحله چیست؟

1-تمیزکاری: به این صورت است که سطح موردایزوگام را بطور کامل با آب و جارو شسته و سعی بر آن داریم که تمامی گرد و خاک و دوده ها را از سطح تمییز کنیم.

2-اصلاح سطح یا زیرسازی: در این قسمت باید به سطح مورد ایزوگام نگه کرده و در صورت وجود ایرادات بنایی آنها را رفع کنیم به طور مثال اگر قسمتی از بتوندیوار ترک دارد باید آنرا با دوغ آب پر کرده یا با ملات ماله کشی کنیم.

3-قیر یا پرایمر کاری: جهت چسبیدن بهتر ایزوگام باید از قیر یا پرایمر در سطح استفاده کنیم،مخصوصا اگر این سطح زیرکاری صاف و مورد قبولی نداشته باشد.

4-اندازه گیری: از ابتدای شروع سطح شروع به اندازه گیری می کنیم و توجه داریم که فواصل عرضی باید 90 سانتیمتر باشد.

5-باز کردن ایزوگام: دقت نمایید که برای نصب ایزوگام بهتر است به همان مقدار که نیاز است ایزوگام را باز کنیم.با توجه به اینکه رول های ایزوگام 10 متری می باشند و بعد از باز کردن،از دو طرف به طور مساوی جمع می شوند،باید از نقطه ی وسط شروع به حرارت دادن و نصب کنیم.دقت شود که پلاستیک کشیده شده روی آنرا را قبل از حرارت دادن جدا کنیم.

6-نصب ایزوگام.:دقت داشته باشیم که برای اجرای امور ساختمانی باید کیفیت را در وحله ی اول توجه قرار دهیم و در این مورد نباید هزینه را فدای کیفیت کنیم.در ادامه به شرح روش استاندارد برای نصب ایزو گام و نصب ایزوگام بر روی آسفالت می پردازیم.

مهم ترین نکته برای نصب ایزوگام قبل از نصب :

مهم ترین نکته در مورد ایزوگام کردن بام و این که این ایزوگام قابلیت این را داشته باشد که تا مدت ها دوام بیاورد و دچار خرابی نشود به خود ایزوگام و جنس آن ربط دارد.باید در خاطر داشت که ایزوگام مورد استفاده ما باید دارنده علامت استاندارد باشد و از نظر کیفیت در درجه خوب و مقبولی باشد.هر چقدر عمل نصب ایزوگام خوب و بدون مشکل انجام شود،در صورتی که ایزوگام مورد استفاده کیفیت پایینی داشته باشد و یا استاندارد نباشد باید منتظر خرابی و مشکلات این عایق رطوبتی باشیم.
۲-شرایط سطح دیوار و بام :لازم به ذکر این نکته است که سطح زیرین ایزوگام بسیار در مقاومت و دوام آن دخیل است.
باید بدانید ایزوگام روی سطوح فلزی و سرامیکی و یا چوبی به خوبی نمیچسبد و در طولانی مدت کنده می شود و ممکن است خرابی به بار بیاورد.در آهن به خاطر انقباض و انبساط و در چوب به خاطر خوردگی و باد کردن آن و نداشتن استحکام کافی و چسبندگی لازم بین جسم و لایه محافظ عایق رطوبتی باعث خرابی و کنده شدن لایه از جسم می شود.در صورتی که شما بخواهید روی ایزوگام را دوباره ایزوگام کنید بهتر است لایه فلزی آلمینیومی و یا قلعی روی ایزوگام زیرین را به منظور چسبندگی بیشتر و بهتر ایزوگام جدید بکنید و یا زخمی کنید.در دستشویی ها و حمام ها نباید نصب ایزوگام روی کاشی و سرامیک و یا روی سطح صاف انجام گیرد.بهتر است ایزوگام را روی آجر نصب کنید و یا روی گچ های زخم شده.البته قیر و گونی در دستشویی و حمام عمل مناسب تری نسبت به ایزوگام کردن میباشد.
۳-بهترین مکان ها برای نصب ایزوگام :بهترین مکان برای نصب عایق رطوبتی سطح آغشته به قیر است.سطوحی که قبلا قیر شده و یا آسفالت شده اند بهترین مکان برای چسبیدن ایزوگام هستند،چون قیر داخل ایزوگام با قیر موجود در سطح زیرین یکی می شود.در محیط های سیمانی و بتنی می توان عایق استاندارد و مقاوم که برای سالها دوام می آورد،نصب کرد.
۴-چگونه سطح را آماده کنیم ؟به منظور نصب ایزوگام باید سطح عاری از هرگونه کثیفی و گرد و غبار و خاک باشد و همینطور اگر مکان مورد نظر پشت بام است باید کولر ها و تمامی اشیا خارجی را از سطح آن مکان خارج کنید تا عمل نصب ایزوگام بدون مشکل و بصورت کاملا یک دست انجام گیرد.همچنین حتما چند سانتی متر از هر لایه ایزوگام را روی لایه قبلی که به موازاتش کشیده شده است قرار دهید و به خوبی بچسبانید تا نفوذ آب و رطوبت از میلان لایه ها غیر ممکن شود.
۵-برای ناودان ها و لوله های خروج دود و هوا چگونه عمل کنیم ؟
ناودان ها :باید به خاطر داشته باشیم تنها راه خروج آب از پشت بام ناودان ها هستند.
به همین خاطر باید شیب پشت بام به گونه ای تنظیم شود که تمام آب ناشی از باران به سمت ناودان ها هدایت شوند.همچنین نصب ایزوگام نیز نباید به گونه ای انجام گیرد که این مسیر را منحرف کند پس باید عایق های رطوبطی را موازی با مسیر شیب نصب کرد.به خاطر حصول اطمینان از این که آب روی پشت بام به صورت کامل به ناودان میرسد مقداری از ایزوگام را در محل ناودان روی ناودان میکشند،
و آن را به وسیله حرارت محکم میچسبانند.همچنین اطمینان حاصل کنید ناودان ها توسط ایزوگام دچار گرفتگی نشوند.
لوله های بخاری و هواکش :عایق حرارتی را به گونه ای قرار دهید تا این لوله ها در وسط آنها قرار نگیرد.
سپس به جای در آوردن جای لوله روی عایق آن را به صورت یک علامت ضربدر برش بزنید و اضافاتش را روی لوله خم کرده و بچسبانید.همچنین باید تا 15 سانتی متر از یک لوله هواکش و یا لوله بخاری را با قیر آغشته کنید تا احتمال نفوذ آب از این مکان به صفر برسد.
۶-دمای هوا در هنگام نصب :نصب ایزوگام در دماهای پایین با مشکل مواجه می شود و درست نمیچسبد پس بهتر است نصب ایزوگام در روز های خشک و با هوای نسبتا گرم انجام گیرد.
بدترین موقع برای نصب ایزوگام در روز های بارانی و برفی است.

ایزوگام به نگهداری مناسب نیز نیاز دارد.باید مراقب باشیم که سطح آن را دچار روزنه و سوراخ نکنیم وگرنه از عمر آن کاسته خواهد شد.

قیمت و نصب ایزوگام

اگر می خواهید بام خود را با ایزوگام با کیفیت و دارای ضمانت پوشش دهید،جهت دریافت قیمت و مشاوره و سفارش نصب ایزوگام با ما تماس بگیرید

ایزوگام چند نوع است؟

در ابتدا باید گفت که ایزوگام نام بازرگانی نوعی عایق آماده ضد نم و ضد رطوبت است که امروزه جایگزین بسیار مناسبی برای قیروانی کردن مکان های گوناگون جهت جلوگیری از نفوذ آب و مایع می باشد.
شایان ذکر است که امروزه ایزوگام ها را بر اساس نوع ساخت؛ مواد تشکیل دهنده،نوع روکش و … به چند دسته تقسیم بندی می کنند که هر نوع با توجه به استفاده ای که از آن می شود ساخته می گردد.
گفتنی است که با شناخت نوع ایزوگام ها می توان بهترین انتخاب را انجام داد و از آن برای کاربردی که مد نظر مشتریان است،استفاده به عمل آورد.
انواع ایزوگام ها می تواند در قیمت ایزوگام و همچنین قیمت نصب ایزوگام نقش فزاینده ای داشته باشد و آشنایی با آنها قبل از خرید به مشتری جهت انتخاب درست و بجا،توصیه اکید می گردد.
همانطور که گفته شد ایزوگام ها را بر اساس فاکتورهای گوناگونی تقسیم بندی می کنند.
به عنوان مثال انواع ایزوگام بر اساس نوع مواد سازنده آنها عبارتند از:

ایزوگام های پلیمری: در ساخت این نوع ایزوگام ها حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد از قیر استفاده می شود.از جمله دیگر مواد تشکیل دهنده ایزوگام های پلیمری می توان به پلی استر،لایه آلومینیوم و تیشو اشاره داشت که ترکیب تمامی این موارد می تواند لایه ای محکم ایجاد کرده و مانع از نفوذ هر گونه مواد نفتی و آب کردد.
ایزوگام های دمیده: ماده اصلی برای ساخت این نوع ایزوگام ها قیر است.این ایزوگام ها از دمیدن هوا به یک مازوت یا نفت کوره ای درست می گردند که به همین سبب با نام ایزوگام های دمیده شناخته شده هستند.ایزوگام های دمیده نسبت به ایزوگام های پلیمری از قدرت و عمر کمتری برخوردار بوده و همچنین دارای ضریب نفوذپذیری کمتری نیز می باشند.از این نوع ایزوگام ها غالبا در اندود کاری،ساخت ورق های پوشش بام و باتری موتور استفاده می شود.

ناگفته نماند که ایزوگام ها را بر اساس لایه های تشکیل دهنده آنها نیز دسته بندی می نمایند که در این دسته بندی نام های ذیل به چشم می خورند:

ایزوگام تک لایه: ایزوگام های تک لایه از پلی استر دوخته شده و ضخامت کم در مقابل انعطاف پذیری بالایی دارند.این ایزوگام ها عمدتا در موارد داخلی کاربرد داشته اند.
ایزوگام دو لایه: در تهیه این نوع ایزوگام ها علاوه بر پلی استر،از تیشو نیز استفاده شده است.این عامل سبب گردیده تا ضخامت بالا و استحکام خوب برای ایزوگام دو لایه،بیشتر به چشم بیاید.از این ایزوگام در کاربردهایی که نیاز به استحکام بیشتری است می توان استفاده نمود.

تقسیم بندی دیگر،می توان ایزوگام ها را بر اساس روکش بکار رفته در آنها نیز قرار داد.

 1. ایزوگام با روکش آلومینیومی
 2. ایزوگام بدون روکش آلومینیومی
 3. ایزوگام با روکش سنگریزه ای

خرید یک ایزوگام خوب چیست؟

ایزوگام خوب می تواند از دغدغه هایی جدی برخوردار باشد.این موضوع سبب شده تا خریداران وسواس بیشتری را پیرامون انتخاب یک ایزوگام خوب و حتی خرید از برخی نمایندگی های فروش به خرج داده باشند.
همانطور که می دانید ایزوگام ها به عنوان عایق رطوبتی در بسیاری از مکان ها مانند پشت بام ساختمان ها،پی ساختمان،استخرها،ساخت سرویس های بهداشتی و … از کاربردهای گوناگونی برخوردار هستند.مشتزیان می خواهند تا ایزوگامی را خریداری کنند که ضمن عایق خوب،باوام و محکم بودن،بتواند برای چندین سال متوالی خیال آنان را آسوده نموده باشد.البته که با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه،قیمت ایزوگام و حتی قیمت نصب ایزوگام نیز اهمیت جدی برای مشتریان به خصوص در شهر تهران که در آن واسطه ها و تبلیغات زیاد است،دارد.شایان ذکر است که تشخیص یک ایزوگام خوب کاری است که تنها توسط یک کارشناس مجرب قابلیت تشخیص داشته است.
به طور کلی انواع ایزوگام ها خوب و استاندارد،بایستی دارای استانداردهای ذیل باشند:

 1. استاندارد نوع S: این استاندارد بیانگر مقاومت در برابر سرما تا دمای منفی ۱۰ و گرما تا دمای مثبت ۱۰۰ می باشد.
 2. استاندارد نوع A: این نوع استاندارد می تواند مقاومت ایزوگام در برابر سرما تای دمای منفی پنج درجه و در برابر گرما تا دمای مثبت ۱۲۰ درجه را تضمین کند.
 3. استاندارد نوع O: این نوع استاندارد به دو دسته مخصوص مناطق گرمسیر و مخصوص مناطق سردسیر تقسیم بندی شده است.

یکی از ایزوگام های باکیفیت که پیشنهاد مشاورین باتجربه در این حوزه بوده،ایزوگام دلیجان است.
آیا تاکنون شما هم ایزوگام دلیجان را خریداری کرده و از مشخصات و ویژگی های این ایزوگام چیزی می دانید؟
چگونه می توان بهترین کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان را در تهران،بدون هیچ واسطه همراه با خدمات نصب ویژه توسط اکیپ باتجربه،خریداری نمود؟

همانطور که متوجه شدید هم اکنون پیشنهاد مشاورین فروش این مجموعه شرکت های عرضه مستقیم ایزوگام به خصوص در تهران،خرید ایزوگام دلیجان است.اما چرا توصیه این مراکز فروش،خرید ایزوگام دلیجان می باشد؟
شایان ذکر است که دلیل این توصیه مشاورین فروش را می توان در ویژگی ها و برخی مزایای ایزوگام دلیجان دید.از جمله مزایای ایزوگام دلیجان می توان به این موارد اشاره کرد: مهم ترین مزیت ایزوگام دلیجان این است که نصب و اجرای آن منجر به آلودگی زیست محیطی نمی گردد.دارای حداقل ۱۰ سال ضمانت نامه کتبی شرکت سازنده می باشد.نصب سریعی داشته و قیمت نصب و خرید آن نسبت به دیگر ایزوگام ها مناسب و اقتصادی تر است.به سبب سبکی و مقاومت کششی و حرارتی خوب به تنهایی یک عایق کامل جهت ایزولاسیون شیروانی؛ پشت بام،حمام،پی ساختمان،توالت،سردخانه ها،تونل ها و … می باشد.از نظر وزنی نسبت به موزاییک و آسفالت سبک تر است و هنگام زلزله خطرات جانی کمتری دارد.
در تولید ایزوگام دلیجان علاوه بر ماده اولیه قیر اصلاح شده از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی مانند الیاف شیشه،الیاف پلی استر و غیره استفاده شده است.آیا این مزایای خوب کافی نیست که شما خریداران حتی برای یکبار هم که شده این ایزوگام را برای خرید انتخاب نمایید؟

چگونگی خرید،قیمت ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام و چگونگی اجرا و نصب آن نداشته باشند.
در این نمایندگی فروش،تمامی واسطه ها میان شرکت تولید کننده ایزوگام و مشتریان حذف شده و خریداران می توانند بدون حتی نیاز به مراجعه حضوری در هر کجای ایران که بوده،سفارش خرید خود را به ثبت برسانند.
تمامی ایزوگام های دلیجان همراه با ضمانت نامه معتبر عرضه شده و خدمات نصب و اجرای ایزوگام توسط اکیپی باتجربه و حرفه ای با نازلترین قیمت صورت می پذیرد.
با توجه به اینکه تشخیص یک ایزوگام خوب و استاندارد در بازارهای امروزی به خصوص در شهری مانند تهران،سخت و دشوارتر شده،بی شک خرید ایزوگام دلیجان از نمایندگی های معتبر فروش،کاری است هوشمندانه که بایستی توسط مشتریان صورت بگیرد.
اما آیا با خرید اینترنتی ایزوگام دلیجان می توان کیفیت خوبی از خرید به صوزت عمده را نیز شاهد بود؟
در واقع آیا این مرکز فروش اینترنتی توانسته امکان خرید عمده ایزوگام در تهران را با تضمین در کیفیت مشابه خرید جزئی و تکی تضمین نموده باشد؟
فروش عمده ایزوگام در تهران به شکل اینترنتی خوشبختانه مشتریان ایزوگام دلیجان در تهران این امکان را دارند تا توسط همین سایت فروشگاهی،بهترین کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان در تهران را آن هم به شکل عمده خریداری کنند.
با فروش عمده ایزوگام در تهران آن هم به شکل اینترنتی،خریداران از گشتن در بازارهای خرید و فروش ایزوگام و دست و پنجه نرم کردن با واسطه ها و دلالان موجود؛ راحت شده و می توانند خریدی کاملا اقتصادی تر را به انجام رسانیده باشند.
از جمله مزایای دیگر خرید عمده ایزوگام دلیجان در تهران از طریق این سایت فروش مستقیم،می توان به این موارد اشاره داشت:

در این نمایندگی فروش عمده ایزوگام در تهران با مناسب ترین قیمتی که فکرش را می کنید،خریداران می توانند خرید خود را به انجام رسانیده باشند.

آیا می دانید که چه عواملی در تعیین قیمت ایزوگام در تهران تأثیرگذار بوده است؟
با توجه به اینکه فروش عمده ایزوگام در تهران توسط این نمایندگی معتبر فروش اینترنتی،همراه با ارزان ترین و نازلترین قیمت ها چه در خرید و چه در خدمات نصب بوده،اما دانستن عواملی که ممکن است بر قیمت ایزوگام تأثیر بگذارند،خالی از لطف نمی باشد.
از جمله عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت ایزوگام می توان به این موارد اشاره داشت:

همانطور که می دانید ایزوگام یک عایق رطوبتی بوده که بیشترین مواد تشکیل دهنده آن از قیر می باشد.نوع قیر در تعیین قیمت نهایی ایزوگام از مهم ترین عوامل می باشد.قیمت الیاف پلی استر و الیاف تیشو و برخی از مواد اصلاح کننده و قیمت تولید نیز در تعیین قیمت ایزوگام نقش داشته اند.شرایط بازارهای فروش و به عبارتی دیگر میزان عرضه و تقاضا در بازار نیز از عوامل تأثیرگذار و مهم در قیمت ایزوگام می باشند.

در پایان باید گفت که برای بسیاری از مشتریان این سوال به وجود می آید که مناسب ترین فصل برای نصب ایزوگام چه فصلی از سال بوده است؟ در واقع ایزوگام در تمامی فصول سال قابلیت نصب و اجرا را داشته و هیچ مانعی برای این کار وجود ندارد.زیرا در تمامی فصل ها برای نصب ایزوگام حرارت لازم به آن داده شده که ایزوگام بتواند به سطح مورد نظر بچسبد.


7/20/2024 6:00:56 AM:Published Date
تلفن تماس فوری ایزوگام آذری,قیرگونی و آسفالت آذری